انجمن های تخصصی پی سی مرورگر

نسخه‌ی کامل: مشکل در کروم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ببخشید نمیدونم چی شد که یک دفعه کروم این ارور رو داد ولی فابرفاکس خوبه

http://s5.picofile.com/file/8137112668/Untitled.png
شما یکبار با یک نرم افزار آنتی فــیلتــر وارد اینتررنت شدید و اون نرم افزار از طریق یک پـروکـسی فــیلتــر رو دور زده است.
زمانی که از اینترنت و نرم افزار خارج میشید و مجدد وارد اینترنت میشید (اینبار بدون استفاده از نرم افزار آنتی فــیلتــر ) فــیلتــر آدرس پـروکـسی که قبلا هنگام استفاده از آنتی فــیلتــر روی تنظیمات پـروکـسی باقی مانده است، و دیگر قادر نیست از اون کد پـروکـسی برای اتصال به سایت ها استفاده کند .لذا اون پیغام خطلا رو نمایش میدهد.
برای برطرف کردن این مشکل، کافیه مسیر زیر رو دنبال کنید و تیک مربوط به پروکسی سرور “Use a proxy server for your LAN” رو بردارید.
Tools > Internet Options > Cnnections > Lan settings

برای مرورگر فایرفاکس:
Tools > Options > Advance > Network Settings > click no proxy

برای مرورگر ایکسپلورر و کروم:
داخل کروم جدید مسیرش این نیست بلکه settings > network  > change proxy settings > connection > Lan settings
بعد مثل این تصویر هست حالا باید چی کار کنم http://s5.picofile.com/file/8137303750/as.png
بله درسته ولی همان طور که در بالا عرض کردم مرورگر کروم تنظیمات پـروکـسی رو از مرورگر ایکسپلورر میگیره.
شما تیک گزینه "Automatically Detect Settings" که در تصویر دوم نشان دادید رو بردارید و سپس دو بار OK کنید.
بازم نشود چی کار کنم
ببنینید دوست عزیز:

شما باید در پنجره "LAN settings" تمامی تیک ها رو بردارید، همچنین IP وارد شده در قسمت Address رو هم پاک کنید.
مشکل حل میشود.
من تمام کار های شما رو انجام دادم ولی باز نشود و حتی ip رو پاک کردم دوباره رفتم توش باز خود ip اومده بود باید چی کار کنم.
شما این لینک رو باز کنید و از قسمت "در گوگل کروم:" رو انجام دهید.
دوست عزیز برای من که ارور Oops! Google Chrome could not find نمیده برای مشکل از proxy هستش و را حل اون صفحه که لینک دادی رفتم باز نشد
اول اینکه اون مراحل برای این بود که کروم تنظیمات پروکسیش رو از ایکسپلورر میگیره و با این کار تنظیمات ریست میشود.
دوم اینکه اگه شما از پروکسی چیزی استفاده میکنید ابتدا برنامه رو اجرا کنید و سپس مسیر زیر رو بروید و اگر گزینه ای تیک دار بود آن را بردارید، الخصوص ip که در قسمت address وارد شده و سپس OK کنید. و نتیجه رو اعلام کنید.

صفحه‌ها: 1 2