انجمن های تخصصی پی سی مرورگر
عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی پی سی مرورگر (https://p30mororgar.ir/forum)
+-- انجمن: مباحث و مشکلات مرورگرها (https://p30mororgar.ir/forum/forum-103.html)
+--- انجمن: گوگل کروم (https://p30mororgar.ir/forum/forum-105.html)
+--- موضوع: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی (/thread-564.html)

عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - sobijoon - 02-28-2015

با دروود
دوستان من خیلی از مطالب این انجمن رو خوندم ولی مشکلم حل نشد
از چند وقت پیش که اصلا نمیدونم چی شد که اینجوری شد ، ارتباط مرورگرهای من با اینترنت قطع شد و بعضی برنامه ها مثل وایبر ورژن pc
مشکل از اونجایی شروع شد که من موزیلا فایرفاکس رو به ورژن 35 آپدیت کردم و بعد که آپدیت شد دیگه هیچ صفحه روباز نکرد و این اتفاق برای همه مرورگرها همافتاد و اوپرا با یکبار نصب مجدد درست شد و موزیلا هم با نصب ورژن قبلی درست میشه موقتا ولی بازم قطع ارتباط پیدا میکنه مثلا بعد از اینکه برنامه بسته میشه یا لپ تاپ خاموش رون میشه که باید دوباره ورژن 34 رو نصب کنم
اما مشکل اصلی که مربوط به این تاپیک هست :
این مشکل واسه کروم هم پیش اومد ولی با هر ترفندی که تویه نت خوندم تا الان نتوستم حلش کنم

اروری که میده اینه

This webpage is not available
Error code: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

ولی با پروکسی شبکه  صدا  آ م ر ی ک ی که میرم هیچ مضکلی نداره و باز میشه همه صفحات

ممنونمیشم راهنماییم کنید اگه در مورد موزیلا هم بتونین بگین چرا باید هر دفعه یکبار دیگه ورژن قبلی رو نصب کنم که مشکل درست بشه ممنون میشم

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - Amirmani - 02-28-2015

سلام

من دقیق متوجه مشکلتون نشدم، توضیحاتتون شکسته بود.
اما احتمال میدم با مطالعه آموزش رفع مشکلات باز نشدن سایت ها از این لینک مشکلتون رفع بشه، در صورتی که رفع نشد اعلام کنید تا بیشتر بررسی بشه.

روش زیر رو هم بعد از انجام آموزش فوق در صورتی که مشکل حل نشد انجام بدید:

مسیر زیر رو دنبال کنید و تیک مربوط به پروکسی سرور “Use a proxy server for your LAN” رو بردارید.
Tools > Internet Options > Cnnections > Lan settings

برای مرورگر فایرفاکس:
Tools > Options > Advance > Network Settings > click no proxy

برای مرورگر ایکسپلورر و کروم:

روش دوم:
در Run بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید

در پنجره‌ی باز شده برروی کارت شبکه ای که با آن به اینترنت متصل می‌شوید (بی سیم یا LAN) راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
در پنجره‌ی باز شده برروی TCP/IP v4 دوبار کلیک کنید و DNSها را شبیه به تصویر زیر قرار بدهید:
İmage

برروی OK و مجدداً OK کلیک کنید و سایت‌های مورد نظر را تست کنید.

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - sobijoon - 02-28-2015

ممنون از پاسختون
اون لینکی که دادین رو کامل مطالعه کردم ولی متاسفانه با ریست کردن وحتی نصب مجدد هم درست نمیشه ولی وقتی با چیز شکن میرم کار میکنه
ولی در حالت عادی اصلا ارتباطی با اینترنت نداره در صورتی که مرورگرهای دیگه مشکلی ندارن

البته مرورگر موزیلا هم یه مشکل عجیبی داره که در این لینک توضیح دادم شاید بتونه در رفع نقض کمک کنه 
در ضمن من ایران نیستم و تویه اون قسمتی که واسه DNS هست یه اعداد دیگه ای هست و اگه اونارو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - Reza Lord - 02-28-2015

شما یکبار با یک نرم افزار آنتی فــیلتــر وارد اینتررنت شدید و اون نرم افزار از طریق یک پـروکـسی فــیلتــر رو دور زده است.
زمانی که از اینترنت و نرم افزار خارج میشید و مجدد وارد اینترنت میشید (اینبار بدون استفاده از نرم افزار آنتی فــیلتــر ) فــیلتــر آدرس پـروکـسی که قبلا هنگام استفاده از آنتی فــیلتــر روی تنظیمات پـروکـسی باقی مانده است، و دیگر قادر نیست از اون کد پـروکـسی برای اتصال به سایت ها استفاده کند .لذا اون پیغام خطلا رو نمایش میدهد.
برای برطرف کردن این مشکل، کافیه مسیر زیر رو دنبال کنید و تیک مربوط به پروکسی سرور “Use a proxy server for your LAN” رو بردارید.

برای مرورگر فایرفاکس:
Tools > Options > Advance > Network Settings > click no proxy

برای مرورگر ایکسپلورر و کروم:

از این لینک چگونگی دسترسی به تنظیمات پروکسی سرور در مرورگرهای وب را مشاهده کنید.

در پنجره باز شده در پایین برروی دکمه “LAN settings” کلیک کنید.
İmage

در پنجره باز شده در صورتی که گزینه ای در این بخش تیک دار بود (هیچ گزینه نباید تیک خورده باشد)، تیک آن را برداشته و بروی OK کلیک کنید.
İmage

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - Amirmani - 02-28-2015

خیر مشکلی پیش نمیاد, (اطلاعات بیشتر در این لینک) اما بهتره DNSها رو یادداشت کنید.

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - sobijoon - 02-28-2015

ممنون از هر دو دوست عزیز ولی هر دوی این کارهاروقبلا هم انجام داده بودم و الان هم مجددا انجام دادم ولی مشکل حل نمیشه

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - sobijoon - 03-15-2015

کسی راهی به ذهنش نمیرسه ؟؟ این مشکل اینقدر عجیبه ؟؟

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - Amirmani - 03-15-2015

دوست عزیز همینطور که اینجا هم گفتم در صورت امکان ID یاهوتون را خصوصی برای من ارسال کنین تا با برنامه TeamViewer بررسی کنم، مشکل از چی هست.
لطفا در صورتی که برنامه TeamViewer رو ندارید اون رو دانلود کنید.

RE: عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی - Mr.Browser - 03-15-2015

سلام.
بهتره یک بار کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید.

فعال یا غیرفعال کردن کوکی‌ها در مرورگر Google Chrome
فعال یا غیرفعال کردن کوکی‌ها در مرورگر Firefox