کلمات کلیدی: انتخاب, بهترین, فایروالها, عملکرد, آنها,

انتخاب بهترین فایروالها و عملکرد آنها
زمان کنونی: 03-28-2024، 02:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amirmani
آخرین ارسال: Amirmani
پاسخ 1
بازدید 8089

امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب بهترین فایروالها و عملکرد آنها
به درخواست یکی از کاربران محترم سایت، رده بندی بهترین فایروالها را از لحاظ عملکرد کاری را که سایت matousec.com اعلام کرده را برای نمایش و قضاوت عمومی منتشر کردم.
البته در این تست همه ی انواع تستها رو انجام میدهند که 148 بالاترین آنهاست.
برای مشاهده ی تستها و نتایج بیشتر به این آدرس میتوانید مراجعه کنید.
با کلیک بر روی Report و دانلود فایل PDF، تستها و نتایج نرم افزار رو میتوانید مشاهده کنید.

همان طور که مشاهده میکنید Comodo با بیشترین امتیاز در صدر جدول قرار دارد و در ادامه بقیه محصولات به ترتیب میباشند.
البته بیشتر این تستها در حالت high security انجام شده و کابر عادی در مواجهه با سوالات زیادی که برنامه میکند نمیتواند جواب درست دهد و یا ممکن از این حالت کلافه شود. برای همین بیشتر این نرم افزارها را افراد خاص استفاده میکنند.
اگر نگاه کنید محصولات شرکت Eset در پایین رده بندی است ولی در همین سایت در نظرسنجی به عنوان محبوبترین محصول انتخاب شده که نشان میده بیشتر کاربران تمایل به استفاده از برنامه های راحت تر را دارند.
ولی خوب در عمل اگه با یک بد افزار پیشرفته مواجه بشید، معمولا با سوالات زیاد در مورد عدم توانایی Nod32 در شناسایی و پاک کردن آنها برخورد میکنیم. که باز هم برمیگرده به امکانات و تکنولوژیهای بکار برده شده در همین نرم افزارها.
توصیه ای که من دارم اینکه خودتان این برنامه ها رو دانلود کرده و تست کنید. چون همان جوری که گفتم این تستها از لحاظ عملکرد هستند و شاید شما از کار کردن با آنها راضی نباشید.
در موقع اظهار نظر لطفا از روی تعصب و اینکه خودتان یک برنامه خاص رو استفاده میکنید نظر ندید. قبلا برنامه رو نصب و اجرا کنید، چند روز با برنامه کار کنید و حتی بیشتر، بعد در مورد کاراییش نظر بدید. تنها پیدا کردن بد افزار را هم مد نظر نداشته باشید. به تمام قسمتهای برنامه سر بکشین و آنها رو تست کنید.

در انتها هم ۷ نرم افزار فایروال قدرتمند برای تامین امنیت کامپیوتر شما را معرفی میکنم. برای مشاهده اینجا را کلیک کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان