کلمات کلیدی: فایلهای, تورنت, با, استفاده, از, دانلود, منیجر,

دانلود فایلهای تورنت با استفاده از دانلود منیجر !
زمان کنونی: 03-29-2024، 12:16 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: mammut3d
پاسخ 2
بازدید 18842

امتیاز موضوع:
  • 131 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایلهای تورنت با استفاده از دانلود منیجر !
İmage
اگر از کسانی هستید که علاقه خاصی به دانلود کردن دارید حتماً با تورنت نیز آشنا هستید که برای دانلود فایلهای آن که فایلهایی کم حجم نیز هستند از نرم افزارهایی نظیر BitTorrent و µTorrent استفاده می کنید و با استفاده از این نرم افزارها و فایل کم حجمی که به نرم افزارهای فوق می دهید فایل مورد نظر خود را دانلود می کنید. این نرم افزارها معمولاً سرعت چندانی در دانلود ندارند و به پای نرم افزاهای دانلود منیجر نظیر IDM نمی رسند. به همین خاطر برای شما سایتی معرفی خواهیم کرد که بتوانید توسط دانلود منیجر خود فایلهای تورنت را دانلود کنید!
سایت ZbigZ سایتی فوق العاده که فایلهای موجود در تورنت را به فایل اصلی تبدیل کرده و می توانید به راحتی فایل مورد نظر خود را مثلاً از نرم افزار IDM دانلود نمایید.
ابتدا یک فایل تورنت را که قصد دانلود آن دارید، دانلود کنید و آنرا برای مراحل بعد آماده نگهدارید.
سپس وارد سایت ZbigZ شوید و فایل تورنت دانلود شده خود را از طریق دکمه Upload .torrent file به سایت دهید و بر روی GO کلیک نمایید.
İmage
بعد از زدن دکمه GO، پنجره‌ای نمایان می‌شود که که دو گزینه Free و Premium وجود دارد. محدودیت‌هایی که شما در گزینه Free نسبت به Premium دارید این است که شما تا حجم ۸ گیگ را با حداکثر سرعت ۱۵۰Kb/s می‌توانید دانلود کنید و اینکه فایل‌های شما به مدت یک هفته در اکانت شما فعال است و پس از آن حذف می‌شود. چون شما اکانت پریمیوم را ندارید به ناچار گزینه Free را انتخاب کنید تا وارد صفحه دانلود شوید.
İmage
پس از کلیک بر روی دکمه Free چند لحظه صبر کنید تا فایل آماده دانلود شود سپس بر رویدکمه zip کلیک کنید تا فایل با فرمت فشرده zip دانلود شود.
İmage
و حالا مشاهده خواهیم کرد که فایل تورنت ما از طریق نرم افزار IDM و بدون نیاز به نرم افزارهای اضافی دانلود میشود!
İmage
و نکته جالب‌تر از آن این است که دانلود شما قابل ادامه می‌باشد و در وقت‌های دیگری هم می‌توانید ادامهٔ دانلود خود را انجام دهید فقط همانطوری که قبلاً گفتم برای هر فایل به مدت یک هفته مهلت دارید تا آن را دانلود کنید.
اگر می‌خواهید از تلفن همراه خود فایلهای تورنت را دانلود نمایید می‌توانید به سایت موبایل Zbigzبروید و سایت را مخصوص تلفن همراه اجرا کنید.
پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه، شما هم به ما بپیوندید.

İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
البته Admin جان در حالت رایگان سرعت دانلودش کمه چون 2 تا کانکشن برای دانلود برقرار می کنه.
این سایت توی ایران نمایندگی و قیمت اکانتهای پریمیومش هم مناسبه.
به نظر من به جای استفاده از سایتهای اشتراک فایل و این چیزا بهتر اینه که از تورنت ها که به روز تر هم هستن استفاده کنیم.
http://www.zbigz.ir آدرس نمایندگی رسمیشه من استفاده میکنم و راضی هم هستم.
درباره تورنت و این سایت هر سوالی داشته باشید در خدمتم.(99)
اضافه کردن سپاس پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزایش سرعت دانلود و بهینه سازی اینترنت دانلود منیجر Amirmani 0 12,282 02-11-2014، 01:19 AM
آخرین ارسال: Amirmani
  آموزش استفاده از Internet Download Manager Admin 0 9,049 02-20-2013، 02:56 AM
آخرین ارسال: Admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان