کلمات کلیدی: سوال, در, باره, کرک, کردن, nod32,

سوال در باره کرک کردن nod32
زمان کنونی: 04-16-2024، 09:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: powerfull
آخرین ارسال: Amirmani
پاسخ 2
بازدید 10706

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در باره کرک کردن nod32
ببخشید من اینجا سوالم رو مطرح میکنم
یه راهی هست که نود32 برای همیشه اکتیو میشه با کرک میشه اموزشش رو بزارین
اگر امکانش هست پاسخ دهید بعد تایپک رو حذف کنید
ممنونheart
از مــــــــــــــــــرگ نترسید....!! از این بترسیـــــــــــــــد که وقتی زنده اید چیـــــــــــزی درون شما بمیرد به نام " انسانیت.....
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام دوست عزیز

این چنین آموزشها با جستجو در اینترنت به وفور یافت میشه، ولی از نظر من این ترفندها چندان دوامی ندارند و یا بعد از گذشت چند مدت دیگر کارایی قبل رو ندارند و کار نمیکنند ...
از طرفی شرکت های سازنده آنتی ویروس ها در هر بار ارائه نسخه و آپدیت جدید بررسی میکنند اگر در برنامه تغییر و دستکاری ایجاد شده کرک ها را غیر فعال (دی اکتیو) میکنند.
البته ابن رو هم مد نظر داشته باشید در هر بار آپدیت تغییرات جدید در برنامه ایجاد میشود که این تغییرات لازم میباشند برای شناسایی و مقابله با بدافزارها و ویروس های جدید.
البته فکر نمیکنم نود اون بشینه دست روی دست بزاره و راه کاری پیدا نکنه، مشابهش آخرین همین بلاک کردن وبلاگ ها و سایت هایی که سریال های آپدیت رو به صورت رایگان ارائه میدند.
در آخر به نظر من به صورت آپدیت آنلاین یا آفلاین استفاده کنید خیلی بهتر است، که میتونید از وب سایت پی سی مرورگر سریال ها رو دریاقت کنید که به صورت روزانه بروز میشوند و میتونید استفاده کنید. البته میتونید با خرید لایسنس قانونی هم با خیال راحت استفاده کنید.

- موفق باشید

برای دریافت یوزرنیم و پسورد نود 32 اینجا کلیک کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش تصویری فعال کردن فایروال در ویندوز 7 Amirmani 0 27,572 09-16-2013، 02:12 AM
آخرین ارسال: Amirmani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان