کلمات کلیدی: تبليغات, اينترنتي,

تبليغات اينترنتي
زمان کنونی: 04-19-2024، 12:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: parnian
آخرین ارسال: mrw_45
پاسخ 6
بازدید 19029

امتیاز موضوع:
  • 86 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبليغات اينترنتي
سلام...
ببخشيدمن چگونه ميتونم تبليغات اينترنتي كه مزاحم هستندازبين ببرم؟undecided
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام
قبلا در پی سی مرورگر آموزش های مربوط به این موضوع منتشر شده که با جستجو در سایت می توانید به این ترفندها دسترسی پیدا کنید، اما این آواخر مقاله آموزشی منتشر شد که در آن به نحوه خلاص شدن از شر تبلیغات در همه مرورگرها تحت عنوان "گشت و گذار در وب بدون تبلیغات مزاحم!" پرداخته شد.

- موفق باشید
پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه، شما هم به ما بپیوندید.

İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام.کسی فهمید به منم بگه.کلافه شدم دیگه.چند تا افزونه هم نصب کردم اما بازم از بین نمیرن
اضافه کردن سپاس پاسخ
(05-15-2017، 12:19 PM)'legalholding' نوشته است: سلام.کسی فهمید به منم بگه.کلافه شدم دیگه.چند تا افزونه هم نصب کردم اما بازم از بین نمیرن

سلام دوست عزیز
قبلا در پی سی مرورگر آموزش های مربوط به این موضوع منتشر شده که با مراجعه به این لینک می توانید به این ترفندها دسترسی پیدا کنید، اما این آواخر مقاله آموزشی منتشر شد که در آن به نحوه خلاص شدن از شر تبلیغات در همه مرورگرها تحت عنوان "گشت و گذار در وب بدون تبلیغات مزاحم!" پرداخته شد.

- موفق باشید
پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه، شما هم به ما بپیوندید.

İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
(05-15-2017، 12:19 PM)'legalholding' نوشته است: سلام.کسی فهمید به منم بگه.کلافه شدم دیگه.چند تا افزونه هم نصب کردم اما بازم از بین نمیرن

[align=start]سلام

در مورد تبلیغات پاپ‌آپ تا جایی که اطلاع دارم افزونه‌های بلاکر هم نمی‌توانند جلوی برخی از این پنجره‌های پاپ آپ را بگیرند.
برای حذف تبلیغات افزونه های زیر را نصب کنید.
افزونه Adblock Plus همراه با آموزش افزونه
افزونه JavaScript Popup Blocker
افزونه Poper Blocker 
کلا اگر فقط در یک سایت این مشکل را دارید مشکل از سایت مورد نظر شماست. کسانی‌که تبلیغات پاپ‌آپ را در سایتشان قرار می‌دهند باید نهایت دقت را داشته باشند که کدها حاوی کدهای مخرب نباشند. چون در موارد بسیاری موارد تبلیغات پاپ آپ، کاربر را به نصب نرم افزارهایی تشویق می‌کنند که عملاً مخرب هستند.
اگر در همه‌ی سایت‌ها این مشکل را دارید سیستم شما آلوده شده است.در خصوص مشکل باز شدن سایت های ناخواسته احتمالا یک تولبار یا افزونه برروی گوگل کروم نصب کرده اید که کار ابزارهای مخرب را انجام می دهد.
سیستم را با آنتی ویروس آپدیت شده فول اسکن کنید. سپس با کمک Anti-Malware و AdwCleaner سیستم و مرورگر را فول اسکن کنید:
http://p30mororgar.ir/forum/thread-506.html
http://p30mororgar.ir/forum/thread-466.html

در صورتی که مشکلتان برطرف نشد  طبق آموزشهای موجود در بخش آموزش گوگل کروم از بوکمارکها و پسوردها بک آپ بگیرید و پروفایل را ریست کنید.
– پشتیبان گیری از بوکمارک ها در گوگل کروم
– آموزش حذف و ریست پروفایل گوگل کروم
– چگونه از تمام اطلاعات مرورگرها بک آپ بگیریم؟
– میتوانید از نرم افزار BrowserBackup Pro استفاده کنید – دانلود +آموزش
درضمن توصیه میکنم از نصب افزونه های غیرضروری هم خودداری کنید.[/align]
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
جالب بود ممنون
اضافه کردن سپاس پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان