کلمات کلیدی: word, 2007, 2010,

word 2007 , 2010
زمان کنونی: 04-20-2024، 08:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hd_uni_pro
آخرین ارسال: Amirmani
پاسخ 2
بازدید 9550

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
word 2007 , 2010
سلام دوستان اميدوارم سوالم رو جاي مناسبي مطرح کرده باشم من دو تا سوال دارم :
سوال من در مورد وورد 2010 هستش ؟
1-من تو وورد 2010 دارم عربي تايپ مي کنم و لي حالا که تعداد صفحات زياد شده با اينکه ctrl+s رو در وورد ميگيرم تا کلمات نوشته شده سيو شن ولي انگار نه انگار اصلا سيو نميشن بايد چه کار کنم آيا نکته اي داره و بايد تنظيمات خاصي رو انجام بدم يا يک جاي ديگه ايراد داره ؟
2- من تو تايپ کلمات عربيم از فونت lotus lino type استفاده کردم ولي در وورد 2007 هنگامي که در save as فرمت pdf رو انتخاب ميکنم حرف ي که زيرش دو تا نقطه داره نقطه هاش حذف ميشن و همچنين با اينکه در وورد شماره ها فارسي هستش اما در اين مورد انگليسي ميشن چه کار کنم ؟
ممنون
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام

1- احتمالاً فایل ورد شما مشکلی دارد. یک فایل ورد جدید ایجاد کنید. در فایل ورد مشکل‌دار، کلیدهای Ctrl+A را برروی کیبورد فشار دهید تا کل متن انتخاب شود. به ورد جدید بروید و Ctrl+V را برروی کیبور فشار دهید تا متن Paste شود. سپس Ctrl+S را فشار دهید تا متن ذخیره انجام شود. اگر باز هم ذخیره نشد عیب از خود ورد یا سیستم است.

2- در گوشه‌ی بالا سمت چپ، دکمه‌ی افیس را فشار دهید. به بخش تنظیمات (Options) ورد بروید. در بخش Advanced، قسمتی با نام Show document content وجود دارد. این بخش را بیابید. سپس Numeral را برروی System قرا بدهید.

توجه داشته باشید که در اینصورت آفیس تنظیمات مربوط به نمایش اعداد را از ویندوز می‌خواند. به همین دلیل باید تنظیمات در کنترل پنل دقیقاً طبق راهنمای زیر باشد:
http://p30mororgar.ir/forum/thread-547.html
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان