کلمات کلیدی: مشکل, تبلیغات, مزاحم,

مشکل تبلیغات مزاحم
زمان کنونی: 03-28-2024، 02:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: leftovers
آخرین ارسال: Amirmani
پاسخ 4
بازدید 13328

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تبلیغات مزاحم
سلام.من دیروز 2 -3 تا نرم افزار جاوا ریختم همشونم حذف کردم ولی هربار سایتی باز میکنم یهو اون سایت تبدیل به تبلیغات میشه چکار کنم حذف شه؟angry
اضافه کردن سپاس پاسخ
مشکل حل شد یه افزونه web pool ریخته بودم حذفش کردم...مرسیییییی
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام.دوست عزیز منم دقیق همین مشکل رو دارم.دوستان کسی نیست کمک کنه در این زمینه؟کلافه شدیم دیگه
اضافه کردن سپاس پاسخ
نقل قول: '7seo' pid='1113' dateline='1494655330'
سلام.دوست عزیز منم دقیق همین مشکل رو دارم.دوستان کسی نیست کمک کنه در این زمینه؟کلافه شدیم دیگه

سلام

در مورد تبلیغات پاپ‌آپ تا جایی که اطلاع دارم افزونه‌های بلاکر هم نمی‌توانند جلوی برخی از این پنجره‌های پاپ آپ را بگیرند.
برای حذف تبلیغات افزونه های زیر را نصب کنید.
افزونه Adblock Plusهمراه با آموزش افزونه
افزونه JavaScript Popup Blocker
افزونه Poper Blockerکلا اگر فقط در یک سایت این مشکل را دارید مشکل از سایت مورد نظر شماست. کسانی‌که تبلیغات پاپ‌آپ را در سایتشان قرار می‌دهند باید نهایت دقت را داشته باشند که کدها حاوی کدهای مخرب نباشند. چون در موارد بسیاری موارد تبلیغات پاپ آپ، کاربر را به نصب نرم افزارهایی تشویق می‌کنند که عملاً مخرب هستند.
اگر در همه‌ی سایت‌ها این مشکل را دارید سیستم شما آلوده شده است.در خصوص مشکل باز شدن سایت های ناخواسته احتمالا یک تولبار یا افزونه برروی اپرا نصب کرده اید که کار ابزارهای مخرب را انجام می دهد.
سیستم را با آنتی ویروس آپدیت شده فول اسکن کنید. سپس با کمک Anti-Malware و AdwCleaner سیستم و مرورگر را فول اسکن کنید:
http://p30mororgar.ir/forum/thread-506.html
http://p30mororgar.ir/forum/thread-466.html

در صورتی که مشکلتان برطرف نشد  طبق آموزشهای موجود در بخش آموزش فایرفاکس از بوکمارکها و پسوردها بک آپ بگیرید و پروفایل را ریست کنید.
– پشتیبان گیری از بوکمارک ها در فایرفاکس
– آموزش ریست تنظیمات و پروفایل فایرفاکس
– پسوردها را یکجا در فایرفاکس انتقال دهید
– چگونه از تمام اطلاعات مرورگرها بک آپ بگیریم؟
– میتوانید از نرم افزار BrowserBackup Pro استفاده کنید – دانلود +آموزش
درضمن توصیه میکنم از نصب افزونه های غیرضروری هم خودداری کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل بد و فوری در فایر فاکس camirmohamad 1 9,206 06-04-2015، 01:54 AM
آخرین ارسال: Amirmani
  مشکل چک نمودن هر بار اکستنشن ها در فایرفاکس 24 mmpower 13 52,319 09-27-2013، 05:32 PM
آخرین ارسال: Reza Lord

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان