پی سی مرورگر

.ما راز یک مرورگر سریع و ایمن را می‌دانیم

مایکروسافت صفحه اختصاصی برای دنبال کردن عیوب مرورگر اج معرفی کرد

Admin5 آوریل 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اینترنت اکسپلورر

microsoft-edge-wissue-tracker

ردموندی سخت در تلاش هستند تا به گفته ی خودشان دنیای کاربری اینترنت را دچار تحول کنند، از این حال همایشی با عنوان Microsoft Edge Web Summit 2016 در حال برگزاری است و ما تعدادی از اخبار آن را برای شما عزیزان منعکس کردیم، حال در خبری که از این مراسم منتشر شده است گفته شده است که مایکروسافت برای بهبود عملکرد این مرورگر صفحه ی اختصاصی را راه اندازی کرده است.

issue-tracker-edge

در این صفحه که issue tracker یا همان دنبال کننده عیب نام دارد کاربران اج می توانند بلافاصله پس از دیدن یک عیب آن را با کارشناسان مایکروسافت در میان بگذارند، تمامی کاربران می توانند عیوبی همچون عدم رندر بودن سایت یا عدم مطابقت با استانداردها را گزارش دهند و پس از بررسی متخصصین به آن رسیدگی می شود، در این صفحه همچنین لیستی از ایرادات گزارش شده توسط دیر کاربران وجود دارد تا از ارسال گزارش های تکراری جلوگیری شود.

در کنار هر گزارش گزینه هایی نمایش داده می شود که نشان دهنده ی وضعیت رسیدگی به آن گزارش است، اگر شما با این مرورگر دچر مشکل شدید می توانید با مراجعه به این صفحه در رابطه با آن گزارش دهید و منتظر پاسخ از سوی متخصصین مایکروسافت باشید. شما هر آن که مایل باشید می توایند به گزارش ارسالی خود سر بزنید و روند کار را مشاهده کنید.

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2017 p30mororgar.ir All rights reserved
ما را در توييتر دنبال کنيد هوادار ما در فيس بوک باشيد ما را در گوگل پلاس دنبال کنيد به جمع هزاران مشترک ما بپيونديد
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس