پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

موزیلا سیاست تولید گوشی‌ های هوشمند 25 دلاری را کنار گذاشت

Admin23 می 2015 اخبار فایرفاکس پی‌سی‌اَپ فایرفاکس

فایرفاکس که سیاست خود را در زمینه‌ی گوشی‌های هوشمند بر مبنای عرضه‌ی محصولات ارزان قیمت بنا نهاده بود، حال به این نتیجه رسیده که نمی‌توان در برابر اندورید گوگل با این استراتژی کاری از پیش برد، از این رو این کمپانی در پی تغییر سیاست‌هایش برآمده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، موزیلا درصدد تغییر سیاست‌های خود در زمینه‌ی تولید گوشی‌های‌ هوشمند است. روز پنجشنبه کرس بیرد، مدیر عامل این کمپانی با ارسال ایمیلی به کارکنان، از سیاست‌های جدیدش در این حوزه پرده برداشت. وی در این خصوص گفت:

ما کششی در برنامه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند 25 دلاری خود ندیدیم. تمرکز خود را به جای پایین بردن قیمت، برای بهبود تجربه‌ی کار با گوشی‌های هوشمند خود قرار خواهیم داد.

تغییر سیاست این کمپانی به این معنا نیست که موزیلا گوشی‌های هوشمند پرچمداری نظیر آیفون و محصولات اندرویدی روانه‌ی بازار خواهد کرد. انتظار می‌رود این کمپانی محصولات متنوعی را در بازه‌های قیمتی متفاوت روانه‌ی بازار کند. در این بین احتمالا شمار بیشتری از کارکنان موزیلا باید از گوشی‌های هوشمند این کمپانی استفاده کنند تا بتوانند به روند توسعه‌ی آن یاری کنند. بیرد در این خصوص می‌گوید:

از این پس ما روی محصولاتی تمرکز خواهیم کرد که می‌توانیم از آن به عنوان گوشی هوشمند اصلی خود استفاده کنیم.

موزیلا در پی آن است تا با ایجاد بستری به منظور اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی این سیستم‌عامل، جان تازه‌‌ای به FireFox OS ببخشد. بیرد به این موضوع اشاره کرده که احتمالا فقط شماری از اپلیکیشن‌های کلیدی به سیستم عامل فایرفاکس راه خواهند یافت و اینطور نیست که بتوان تمام اپلیکیشن‌ها را در سیستم‌عامل فایرفاکس استفاده کرد. این کمپانی همچنان به عرضه‌ی گوشی‌های همراه ارزان قیمت ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس