پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

بنیان‌گذار موزیلا مرورگر Brave را معرفی کرد؛ مرورگری که با مسدود کردن تمام تبلیغات به نهایت سرعت می‌رسد

Admin28 ژانویه 2016 اخبار فایرفاکس فایرفاکس

brave-browser

برندن آیک بنیان‌گذار و مدیر سابق شرکت موزیلا و همچنین خالق زبان برنامه‌ نویسی جاوا اسکریپت به تازگی از جدیدترین پروژه خود رونمایی کرده است. Brave یک مرورگر اینترنتی است که با حذف تمامی تبلیغات و ترکرها به نهایت سرعت دست پیدا خواهد کرد. در عوض تبلیغات جدید نشان داده می‌شود که کاربر نیز در سود آن سهیم خواهد بود!

Brave که حالا در نسخه آزمایش 0.7 به سر می‌برد قرار است برای ویندوز، OS X، اندروید و همچنین iOS عرضه شود. جالب است بدانید نسخه دسکتاپ Brave براساس موتور کرومیوم گوگل بنا شده هرچند که نسخه iOS برپایه فایرفاکس و نسخه اندروید با اساس Bubble نوشته شده است.

Brave یک مرورگر متن‌باز است و از آن‌ جایی که تبلیغات را حذف می‌کند می‌تواند با مصرف کمتر پهنای باند سرعت مرور وب را نیز شبیه به افزونه‌های Adblock Plus و Ghostery افزایش دهد. البته Brave به جای این تبلیغات، تبلیغاتی دیگر از شبکه تبلیغاتی Brave را جایگزین می‌کند که به ادعای سازنده کمتر آزار دهنده خواهند بود! شرکت‌های مختلف می‌توانند با Brave قرارداد بسته و Brave نیز 15 درصد از قرارداد میان تبلیغ‌کننده و سفارش‌دهندگان را برای خود برمی‌دارد. نکته جالب‌تر این‌جاست که از 85 درصد باقیمانده 55 درصد نصیب منتشر کند، 15 درصد نصیب تامین‌کننده تبلیغ و 15 درصد نصیب کاربر می‌شود و می‌تواند از آن برای پرداخت‌های جزئی در وب‌ سایت‌ها استفاده کند.

به جز سیستم جدید تبلیغات، Brave افزونه HTTPS Everywhere را به صورت خودکار و همیشگی برای امنیت بیشتر فعال کرده و فعلا اطلاعاتی در مورد رابط کاربری، همگام‌سازی احتمالی و پسورد منیجر نیست. این مرورگر توانسته 1.75 میلیون یورو سرمایه جذب کند و اگر تا پایان سال 2016 به هدف 7 میلیون کاربر خود برسد به صورت جدی کارش را ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس