کلمات کلیدی: آموزش, کار, با, نرم, افزار, Your, Unistaller,

آموزش کار با نرم افزار Your Unistaller
زمان کنونی: 03-28-2024، 02:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Amirmani
آخرین ارسال: Amirmani
پاسخ 1
بازدید 9830

امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار Your Unistaller
مثلا من میخوام در این جا ask toolbar را حذف کنم. روش کلیک میکنم و گزینه ی unistall را میزنم.
در این صفحه که باز میشود 4 گزینه را میبینید که بهترین عملیات پاک سازی به انتخاب یکی از گزینه ها بستگی داره.
İmage

همون طور که مشخص کردم برای پاکسازی هر برنامه ای به هیچ وجه گزینه ی اولی یا دومی را انتخاب نکنید. دلیلش را در ادامه میفهمیم.
İmage

گزینه ی normal mode که گزینه ی سوم هست: این گزینه در پاک سازی نه سرعت خیلی بالایی داره نه خیلی کم و نورماله! یکی از قابلیت های خوبه این گزینه همون طور که جلوش نوشته شده قابلیت scan registry هست که بعد از زدن گزینه ی next, ریجستری شما را نیز اسکن میکند وفایلهای مربوط به نرم افزار انتخاب شده در ریجستری را حذف میکند.

اما گزینه ی آخری یعنی super mode: این گزینه را برای برنامه هایی توصیه میکنم که جزیئیات و برنامه های جانبیه زیادی داره و شما میخواید بعد از پاک سازی توسط این گزینه, دیگه هیچ اثری از برنامه ی انتخاب شده نخواهد ماند. چه در ریجستری چه در کل هارد! خصوصیاتش هم بخاطر اسکن پیشرفته بسیار کنده و کله هارد را میشینه اسکن میکنه. برای برنامه هایی مثل فوتوشاپ یا آنتی ویروس یا هر برنامه ای که سریال یا کرک یا لایسنس داره توصیه میشود تا بطور کلی پاک کند و هنگام نصب مجدد به مشکل بر نخورد.

خب من اینجا گزینه ی سوم یعنی نورمال را انتخاب میکنم برای ask toolbar. بعد از کلیک بر روی nex عملیات پاک سازی resore point انجام میشه.
صبر کنید تا عملیات تمام شود و منتظر چنین صفحه ای باشید:
İmage

این صفحه مربوط به تغیرات ریجستری مبیاشد. که بعد از اسکن در اختیارمون گذاشته تا برسی را انجام دهیم و بعد از زدن next تغیرات در ریجستری حذف میشوند. در صفحه ی جدیدی که باز خواهد شد همون پاسازی کامل مبیاشد و روی finish کلیک کنید.

یکی از خصوصیات خوب همین Your Unistaller, سرچ/جستجو میباشد:
İmage

که میتونید نام برنامه روبدید و Search/جستجو کنید. یا گزینه ی دومی که مشخص کردم تاریخ نصب برنامه ها رو بهش بدید و سرچ کنید. و یا اینکه گزینه ی سوم, قبل از این تاریخ چه برنامه هایی نصب شده. توجه داشته باشید تیک باکسه use fastsearch را بردارید تا در کل سیستم Search/جستجو کند. در همین صفحه بالا هست.

قابلیت هایی دیگه که این نرم افزار داره قابلیت advanced Unistall و auto fix میباشد.
قابلیت advanced Unistall لیست تمام نرم افزار هایی که شاید در صفحه ی اصلی نرم افزار نباشد را میدهد.
قابلیت فیکس هم نرم افزار ناقص یا خراب یا هرچی را تعمیر میکنه.

İmage معرفی و دانلود نرم افزار Your Unistaller
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش استفاده از Internet Download Manager Admin 0 9,047 02-20-2013، 02:56 AM
آخرین ارسال: Admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان