پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

گوگل با عرضه نسخه 50 مروگر کروم به پشتیبانی از ویندوز XP، ویستا و نسخه‌های قدیمی Mac OS پایان داد

Admin15 آوریل 2016 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

chrome-50-ends-support-windows-xp-vista

همان‌طور که گوگل پیش از این نیز وعده داده بود به‌تازگی با عرضه نسخه 50 مرورگر محبوب خود کروم به پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های قدیمی ویندوز XP، ویستا و نسخه‌های قدیمی‌تر از OS X 10.9 Mavericks پایان داد.

گوگل آذرماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد به پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی سیستم‌عامل‌ها پایان دهد و این‌کار را حالا سرانجام با نسخه 50 کروم انجام داده است. گفتنی است بیشترین ریزش کاربران کروم طی این تصمیم از سیستم‌عامل XP خواهد بود که با وجود گذشت 2 سال از مرگ خود کماکان بر روی 181 میلیون رایانه در دنیا استفاده می‌شود. وقتی مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز XP پایان داد گوگل فرصت را برای جذب کاربران اینترنت اکسپلورر مناسب دید و به همین دلیل تا به‌امروز به پشتیبانی از این سیستم‌عامل ادامه داده است.

به این ترتیب اگر از سیستم‌عامل‌های مذکور استفاده می‌کنید بهتر است مرور وب با گوگل کروم را متوقف کنید چرا که این مرورگر دیگر آپدیت‌های امنیتی را برای شما عرضه نخواهد کرد. گفتنی است مرورگر فایرفاکس موزیلا کماکان از تمامی این سیستم‌عامل‌ها پشتیبانی می‌کند. به هر حال در دنیای فناوری امروز توصیه می‌کنیم به هیچ‌وجه از سیستم‌عامل‌‌های قدیمی استفاده نکنید چرا که امنیت نگرانی بسیار بزرگ‌تری نسبت به سال‌های گذشته در دنیای مجازی است.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس