پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

نسخه‌ی بتای مرورگر کروم برای اندروید با قابلیت‌های جدید منتشر شد

Admin5 آگوست 2015 اخبار گوگل کروم پی‌سی‌اَپ گوگل کروم

chrome-beta-android

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۵ برخی از ویژگی‌های جدید مرورگر کروم برای موبایل را معرفی کرد. حال بخشی از این قابلیت‌های جدید تحت نسخه‌ی ۴۵ بتا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در جریان برگزاری کنفرانس I/O 2015 گوگل به برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید در مرورگر کروم اشاره کرد. از جمله‌ی این قابلیت‌ها می‌توان به تب‌های سفارشی یا Custum Tab اشاره کرد. با استفاده از این قابلیت توسعه دهندگان قادرند تا در صورت نیاز به بازشدن یک صفحه‌ی وب توسط کاربر، این صفحه را در داخل اپلیکیشن خود برای کاربر نمایش دهند و دیگر نیازی به سوییچ کردن اپلیکیشن و اجرای مرورگر کروم نیست، چراکه یک تب اختصاصی کروم در قالب اپلیکیشن اجرا شده و محتویات مورد نیاز را برای کاربر نمایش می‌دهد.

آخرین بیلد از مرورگر کروم با شماره‌ی ۴۵.۰.۲۴۵۴.۲۱ در فروشگاه گوگل پلی استور در دسترس است. همانطور که در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنید می‌توان در صورت نیاز به باز کردن یک لینک آن را با استفاده از Custom Tab اجرا کرد.

این ویژگی بستگی به توسعه دهنده‌ی اپلیکیشن دارد و شاید در تمامی اپلیکیشن‌ها نتوان از این قابلیت استفاده کرد، چراکه توسعه دهنده پشتیبانی از آن را مدنظر خود قرار نداده است. درست مثل تب‌های اصلی مرورگر کروم در این حالت نیز اطلاعات کاربری نظیر نام‌های کاربری و رمز عبورهای وارد شده ذخیره خواهند شد.

در کنار Custom Tabs قابلیت‌های دیگری نیز در بخش بوک مارک‌ها و همچنین کنترلرهای پخش مالی مدیا توسط کروم بهبود یافته و تغییر یافته‌اند.

 

 

 

 

 

منبع

برچسب‌ها :

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2023 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس