پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

آیا مرورگر کروم دسترسی به وب‌سایت‌های تورنت را ممنوع خواهد کرد؟

Admin12 جولای 2015 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

danger_sign

به‌نظر می‌رسد کاربران کروم که از این مرورگر به‌منظور دانلود تورنت‌های مختلف استفاده می‌کردند باید به دنبال جایگزینی برای این نرم افزار باشند.

مرورگر وب گوگل در حال حاضر دسترسی به تعدادی از سایت‌های مطرح تورنت را مسدود کرده است. البته این اقدام در راستای بحث‌های انجام شده در خصوص درست یا اشتباه بودن تورنت نبوده و جزئی از برنامه امنیتی این شرکت به‌منظور حفاظت کاربران در مقابل برنامه‌های خطرناک است.

این محدودیت‌ها در خصوص وب‌سایت‌هایی مانند ExtraTorrent آغاز شده بود اما پس از مدتی ظاهرا مرتفع شده است. با این اوصاف همچنان وب‌سایت‌هایی مانند kat.cr از چنین محدودیتی رنج می‌برند. ExtraTorrent اعلام کرده گوگل به‌اشتباه برخی از آیتم‌ها را به عنوان بدافزار شناسایی کرده و پس از تماس با این شرکت، محدودیت‌ها رفع شده است اما در خصوص بسیاری از سایت‌های دیگر همچنان این مشکل پابرجاست.

با مراجعه به این وب‌سایت‌ها هشدارهایی مبنی بر وجود بدافزار در آدرس مقصد دریافت خواهید کرد که البته با روندی نسبتا پیچیده می‌توانید این هشدارها را نادیده بگیرید. گزینه دیگر موجود برای استفاده از این وب‌سایت‌ها، غیرفعال کردن حفاظت داخلی در برابر بدافزارها است که از طریق منوی کروم در دسترس قرار می‌گیرد. این در حالی است که گزارشاتی در خصوص مشکلات برخی کاربران فایرفاکس در دسترسی به این سرویس‌ها نیز منتشر شده است.

 

 
منبع

برچسب‌ها :

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس