پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

فعالسازی نوار علاقه‌مندی ها و ایمپورت آن ها در مرورگر اج

Admin26 جولای 2015 آموزش‌های اینترنت اکسپلورر آموزش‌های مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

enable-the-favorites-bar-edge-browser

ویندوز ۱۰ در راه است و مرورگر اج نیز با آن از راه می رسد. مرورگر اج آخرین تلاش مایکروسافت جهت غلبه بر مرورگرهای دیگر نظیر کروم و فایرفاکس است. مشخصا شرکت مایکروسافت می خواهد به کمک مرورگر جهت خود، تجربی وب گردی بهتر و موثری را برای کاربران ویندوز ۱۰ به ارمغان آورد. از جمله امکانات این مرورگر می توان به Clipper، حالت مطالعه، لیست مطالعه و یادداشت برداری اشاره کرد.

به هر حال حتی اگر بخواهید تنها برای مدتی کوتاه این مرورگر را مورد استفاده قرار دهید، باید بدانید چگونه نوار علاقه مندی ها یا همان Favorites را ظاهر کنید و همچنین چگونه بوک مارک های خود از مرورگرهای دیگر را استخراج کرده و به مرورگر اج بیاورید. در ادامه با آموزش این موضوع با پی سی مرورگر همراه باشید…

در ابتدا بر روی آیکون “بیشتر” که با سه نقطه نمایش داده شده است، کلیک کرده و در لیست باز شده گزینه Setting را انتخاب کنید. در پایین بخش Choose a theme یک سوییچ را که به حالت Off در آمده مشاهده می کنید. با تغییر حالت این گزینه به On، منوی بوک مارک ها یا همان علاقه مندی ها نمایان خواهد شد.

edge-show-fav-bar

در پایین تر از بخش مذکور یک عبارت آبی رنگ مطابق شکل زیر دیده می شود (Import Favorites from another browser) که به شما امکان درون ریزی بوک مارک هایتان از مرورگری دیگر را می دهد.

edge-import-fav

نکته جالب اینجاست که کاربر به راحتی می تواند تمامی بوک مارک های خود را از چند مرورگر، آن هم به صورت همزمان درون ریزی یا Import نمایید. (مطابق شکل زیر)

edge-import-browser-fav

این تمام چیزی بود که برای مدیریت بوک مارک ها و منوی مربوط به آن در مرورگر اج نیاز دارید. از آنجایی که خود مرورگر اج می تواند عملیات درون ریزی را انجام دهد، نیازی به مرورگرهای دیگر در این عملیات نخواهید داشت. البته اگر بخواهید بوک مارک ها به ترتیب پوشه بندی خود منتقل شوند، باید این درون ریزی را با فایل HTML انجام دهید. البته ممکن است مایکروسافت این مشکل را در نسخه نهایی مرورگر که چند روز دیگر به همراه ویندوز منتشر می شود حل کرده باشد.

امیدوارم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. منتظر آموزش های دیگر پی سی مرورگر پیرامون مرورگر اج و موارد مربوط به آن ها باشید.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس