پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

عملکرد مرورگر مایکروسافت اج و اینترنت اکسپلورر ۱۱ با انتشار آپدیت سالیانه بهتر خواهد شد

Admin21 می 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

IE11-with-edge

مایکروسافت اج مرورگر جدید مایکروسافت توانست در زمان کوتاهی پس از عرضه به یکی از رقیبان جدی مرورگر گوگل یعنی کروم تبدیل شود. طبق گزارشات رسمی مایکروسافت، در آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰ که قرار است تابستان امسال عرضه شود، بهبود های زیادی در این مرورگر صورت خواهد گرفت. یکی از این بهبودها مربوط به کاربران تجاری می شود. برای اطلاعات بیشتر با پی سی مرورگر همراه باشید…

مایکروسافت اج برای افزایش بهره وری و امنیت و همچنین بارگذاری سریعتر، بهتر و دقیق تر صفحات وب ساخته شده است. مایکروسافت اج به عنوان مرورگر پیشفرض ویندوز ۱۰، بهترین مکمل برای اکثر کاربران است. ما متوجه شدیم که عده ای از مشتریان تجاری ما، برنامه های کسب و کار خود را با تکنولوژی های وب قدیمی تولید می کنند که نیازمند اینترنت اکسپلورر ۱۱ است. سال قبل توانایی استفاده از “حالت تجاری مرورگر اج” برای باز کردن سایت ها در اینترنت اکسپلورر ۱۱ را منتشر کردیم. امروز تعدادی از بهبود های مرورگر اج در آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ که موجب کارکرد بیش از پیش مرورگر اج با اینترنت اکسپلورر ۱۱ می شود را معرفی خواهیم کرد.

ارتقا تجربه باز کردن صفحات وب در IE 11
با استفاده از لیست سایت های تجاری می توانید مایکروسافت اج را مجاب به باز کردن صفحات لیست شده در اینترنت اکسپلورر ۱۱ کنید. برای آن دسته سایت ها، مرورگر اج یک صفحه میانی با عنوان “این سایت نیازمند اینترنت اکسپلورر ۱۱ است” را نمایش می دهد و بصورت خودکار IE 11 را باز می کند. اما طبق بازخوردهایی که از مشتریان دریافت کردیم، این صفحه اندکی برایشان گیج کننده است. باید بگوییم که ما پیغام شما را شنیده و در آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰ که در تابستان منتشر می شود، این صفحه میانی را حذف کرده و مرورگر IE 11 بطور مستقیم بر روی مایکروسافت اج باز می شود (همانند تصویر زیر). این کار به کاربران شما اجازه می دهد تا وظایف خود را بسیار سریع تر به فرجام برسانند.

IE11-with-edge-2

ما متوجه شدیم که مشتریان علاقه مند به اضافه کردن صفحه ای برای آموزش دلیل باز شدن سایت ها در IE 11 بطور خودکار، هستند. ما گزینه ای با عنوان “Show message when opening sites in Internet Explorer using Enterprise Mode” (به معنی: پیغامی را در زمان باز کردن خودکار سایت ها در IE 11 درحالت Enterprise Mode نمایش بده) را برای کاربرانی که تجربه قبلی را می پسندند، را در بخش group policy مایکروسافت اج اضافه کرده ایم.

همان تجربه کاربری در زمان استفاده از Enterprise Mode در IE 11 برای باز کردن مرورگر اج و بستن خودکار صفحه میانی نامبرده به بصورت پیشفرض وجود دارد. شما می توانید از گزینه “Show message when opening sites in Microsoft Edge using Enterprise Mode” (به معنی: پیغامی را در زمان باز کردن خودکار سایت ها در مرورگر اج در حالت Enterprise Mode نمایش بده) که بخش Group Policy اینترنت اکسپلورر موجود است استفاده کنید.

محدود کردن IE 11 به آن دسته از برنامه های تجاری ای که به آن نیاز دارند
بر اساس درخواست مشتریان IE 11 تنها محدود به باز کردن صفحات وب نامبرده استفاده خواهد شد و دیگر سایت ها در مرورگر اج باز خواهند شد. این رویکرد تنها برای اطمینان از ارائه برنامه های جدید در بستر های وب مدرن پشتیبانی شده توسط مایکروسافت اج نیست. بلکه این کار موجب می شود تا کاربران شما از مرورگری که برای بهره وری بهتر و امنیت طراحی شده است استفاده کنند. این کار بدون به نیاز به فدا کردن برنامه های کاربردی پیشین انجام خواهد شد. مایکروسافت اج امن تر برای پیشفرض انجام کارهای روزانه شماست و IE 11 با امنیت کمتر هم تنها برای باز کردن سایت های دسته بندی شما در لیست نامبرده شده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

با انتشار آپدیت سالیانه ویندوز ۱۰، group policy جدید اینترنت اکسپلورر برای محدود کردن مصرف IE 11 به سایت های موجود در لیست Enterprise Mode هم عرضه می شود. گزینه “Send all sites not included in the Enterprise Mode Site List to Microsoft Edge” (به معنی: تمام سایت های ناموجود در لیست Enterprise Mode را به مرورگر اج منتقل کن) برای انجام این مهم به group policy اضافه خواهد شد. ما پیشنهاد می کنیم، در زمان فعال بودن این گزینه، برای تجربه کاربری بهتر، مرورگر اج را به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب کنید.

این قابلیت با XML نسخه ۱ و ۲ به خوبی سازگار است. اگر شما به صورت همزمان با گزینه نام برده شده ی قبلی، گزینه ی “Send all intranet sites to Internet Explorer 11” (به معنی: تمام سایت های اینترانت را به IE 11 منتقل کن) را در بخش group policy مرورگر اج فعال کرده اید، سایت های اینترانت در IE 11 به نمایش در خواهند آمد. توجه داشته باشید که برای عملکرد بهتر باید هم مایکروسافت اج و هم IE 11 را با لیست سایتهای موجود در Enterprise Mode هماهنگ شوند.

نظر شما درباره تغییرات به وجود آمده برای مشتریان تجاری ویندوز ۱۰ چیست؟ آیا از نظر شما مایکروسافت در مسیر درست مشتری مداری قرار گرفته؟

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2023 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس