پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

مایکروسافت با محدود کردن جستجوی کرتانا به مرورگر اج، جلوی هک را می گیرد

Admin2 می 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

cortana-windows-10-surface

همزمان با تلاش مایکروسافت برای گسترش کارکرد Cortana در ویندوز ۱۰، این شرکت در پی آن است تا از انواع خاصی از هک که می تواند روی عملکرد این برنامه تاثیر بگذارد، جلوگیری کند. به همین منظور، مایکروسافت اعلام کرد که جستجوی کرتانا فقط در مرورگر اج در دسترس خواهد بود. این گونه آپشنی که کاربران می توانستند برای تغییر موتورجستوجوگر پیش فرض کرتانا با استفاده از مرورگرهای دیگر انتخاب کنند، بسته خواهد شد. از این طریق جلوی برخی از هک های خاص هم گرفته خواهد شد. مایکروسافت در این باره می گوید:

متاسفانه، همراه با رشد کرتانا در کارکردها و استفاده های کاربران، ما برنامه هایی را دیده ایم که طراحی ویندوز ۱۰ را دور می زنند و شما را به برخی از موتورهای جستوجوگر هدایت می کنند که برای کار با کرتانا طراحی نشده اند. این گونه نتایجی حاصل می شوند که قابل اعتماد و قابل پیش بینی نیستند. در این صورت اگر کرتانا نتواند به Bing به عنوان جستجوگر و به Microsoft Edge به عنوان مرورگر اعتماد کند در ادامه ی انجام وظایف آن با اختلال روبه رو خواهد شد. تنها راهی که ما می توانیم این امکانات جستجو را با اطمینان دریافت کنیم، یک پارچه کردن کرتانا، اج و بینگ که همه برای خدمات بهتر برای شما طراحی شده اند، است.

همان طور که مایکروسافت گفت، این مسئله فقط به جستجوهای کرتانا مربوط می شود. هنوز شما می توانید در ویندوز ۱۰ از مرورگر و موتور جستجوگر مورد نظر خودتان استفاده کنید.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2023 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس