پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

مایکروسافت برند Internet Explorer را بازنشسته می کند

Admin18 مارس 2015 اخبار اینترنت اکسپلورر مرورگر مایکروسافت

microsoft__logo

با شنیدن اسم اینترنت اکسپلورر به یاد مرورگرهای اینترنتی می افتیم که در اختیار کاربران سیستم عامل ویندوز مایکروسافت قرار گرفته اند. از زمان عرضه اینترنت اکسپلورر زمان بسیار زیادی می گذرد اما حالا به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد این برند را یک بار و برای همیشه بازنشسته کند. این شرکت اخیرا تایید کرد که برند اینترنت اکسپلورر کنار گذاشته خواهد شد و در عوض، هنوز تصمیم این شرکت برای نامگذاری مرورگر جدیدش مشخص نیست.

کریس کاپوسلا، مدیر بازاریابی مایکروسافت، می گوید: “ما در حال تحقیق درباره انتخاب اسم یا برند جدید برای مرورگرمان در ویندوز ۱۰ هستیم. ما همچنان اینترنت اکسپلورر را با خود خواهیم داشت اما در کنار آن مرورگر جدید معرفی خواهیم کرد که در حال حاضر پروژه اسپارتان نام دارد. به هر حال باید اسمی برای این مرورگر جدید انتخاب کنیم”. استفاده از برند اینترنت اکسپلورر ادامه خواهد یافت زیرا مایکروسافت قصد ندارد آن را کاملا از بین ببرد و قرار است در برخی ورژن های ویندوز ۱۰ برای کارهای مدیریتی از آن استفاده شود.

Microsoft-Spartan

همچنین مایکروسافت با انجام یک سری از تحقیقات دریافته است زمانی که نام مایکروسافت پیش از یک محصول بیاید باعث تشویق کاربران به استفاده از آن محصول یا برنامه می شود. این نتایج با استفاده از نظرسنجی در بین کاربران کروم به دست آمده اند و به همین دلیل به نظر می رسد نام مرورگر بعدی به جای “ویندوز”، با “مایکروسافت” شروع شود. اینترنت اکسپلورر همواره به دلیل ساختارش مورد تمسخر قرار گرفته بود و مایکروسافت حتی با ارائه بروزرسانی ها و بهبود رابط کاربری آن هم نتوانسته بود شرایط را به نفع این مرورگر تغییر دهد. با این وضع به نظر می رسد یک برند جدید ایده بسیار درستی باشد.

microsoft-browser-name

حالا باید منتظر بمونیم تا ببینیم آیا مرورگر جدید شرکت مایکروسافت توان رقابت با فایرفغاکس یا گوگل کروم رو داره یا نه. نظر شما چیه ؟

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس