پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

وب سایت افزونه های مرورگر اج پیش از رونمایی رسمی لو رفت

Admin21 مارس 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

ms-edge-extension-website

هفته ی گذشته بود که خبر از اضافه شدن قابل افزونه به مرورگر مایکروسافت اج دادیم؛ قابلیتی که به نظر می رسد در بیلد بعدی ویندوز ۱۰ دسکتا برای اینسایدرها در دسترس قرار گیرد. حال به نظر می رسد وب سایت رسمی افزونه های اج نیز قبل از رونمایی رسمی از این قابلیت، آماده شده است. با پی سی مرورگر همراه باشید…

این وب سایت اطلاعات مختلفی را در خصوص پشتیبانی مرورگر مایکروسافت اج از افزونه ها فراهم کرده است و مهم ترین آن، لیست افزونه هایی است که در حال حاضر برای مرورگر مایکروسافت اج در دسترس است. از جمله ی این افزونه ها می توان به افزونه ی مترجم مایکروسافت، Reddit Enhancement Suite و ژست های حرکتی ماوس اشاره کرد.

chrome-edge-extentions

با انتخاب هر یک از این افزونه ها، یک فایل قابل اجرا دانلود می شود که می توان با کلیک بر روی آن، آن افزونه را بر روی اج نصب کرد. همچنین در این صفحه نحوه ی نصب این افزونه ها ذکر شده است:

  1. دانلود یک افزونه
  2. انتخاب دکمه ی Run
  3. انتخاب گزینه ی More و سپس کلیک بر روی Extensions
  4. گزینه ی Load extension و سپس فولدر افزونه و در نهایت گزینه ی Select folder را انتخاب کنید.

پس از انجام این کار هاف افزونه ی مورد نظر در مرورگر اج نصب می شود. البته این روش برای نصب دستی افزونه است و به نظر می رسد تنها در نسخه ی آزمایشی افزونه ها به این شکل نصب شوند. انتظار می رود تا نسخه ی نهایی، افزونه ها به شکل راحت تر و آسان تری نصب شوند.

در طول دوران آزمایش قابلت افزونه ها، این افزونه ها در استور ویندوز قرار نخواهند گرفت، با این حال هر زمان که این قابلیت برای تمام کاربران در دسترس قرار گیرد، شما قادر خواهید بود که افزونه ها را از طریق استور ویندوز بر روی مرورگر خود نصب کنید.

در نهایت در این وب سایت مشخص می شود که extension bar چگونه کار می کند. این بار یا همان نوار، به شما تمامی افزونه های نصب شده را نشان می دهد. برای دیدن این نوار، کافیست منو را باز کنید تا این نوار باریک را در بالای منو مشاهده کنید که افزونه های نصب شده در آن قرار می گیرند و شما می توانید بر روی آن ها کلیک کنید تا ببینید این افزونه چه دکمه ها و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه می توانید یک تصویر از یک افزونه ی نصب شده را مشاهده کنید:

extensions-feature

در حال حاضر این وب سایت توسط مایکروسافت از دسترس خارج شده است، اما شما باز هم می توانید یک نسخه ی ذخیره شده از این وب سایت را از طریق این لینک تماشا کنید.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2023 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس