پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

پی‌سی‌اَپ: کالرآیدی و بلاک کننده‌ شماره‌ ها با Facebook Hello

Admin25 آوریل 2015 پی‌سی‌اَپ

caller-id1

فیس بوک به تازگی اپلیکیشن جدیدی با نام Facebook Hello منتشر کرده است که به نوعی یک کالر‌آیدی به حساب می‌آید و به شما اجازه‌ی بلاک کردن شماره‌های ناخواسته را می‌دهد. با پی‌سی‌اَپ همراه باشید…

Facebook Hello Dialer اپلیکیشن بسیار جالبی است، هنگامی که شخصی با گوشی شما تماس می‌گیرد، اطلاعاتی را درباره‌ی شخص تماس‌گیرنده به شما نمایش می‌دهد و حتی اگر شماره‌ی مذکور، در گوشی شما ذخیره نشده باشد، این اپلیکیشن با اتصال به سرورهای فیس بوک و درصورتی که شماره‌ی تماس‌گیرنده در یکی از اکانت‌های فیس بوکی به ثبت رسیده باشد، اطلاعات مربوط به آن شخص را به شما نمایش خواهد داد.

caller-id2

روزانه شاهد ملیون‌ها تماس مختلف در سرتاسر دنیا هستیم و در بسیاری از مواقع اگر شماره‌ی مورد نظر در گوشی ذخیره نشده باشد کاربران هیچ اطلاعی از شخص تماس گیرنده ندارند. بر این اساس اپلیکیشن Hello ارائه شده که توسط سازندگان مسنجر فیس بوک ساخته شده است. این اپلیکیشن به فیس بوک متصل شده و با همگام‌سازی شماره‌ی تماس‌گیرنده با اطلاعات ثبت شده در فیس بوک، به شما خواهد گفت که چه کسی در حال تماس گرفتن با شما است. شما می‌توانید تماس‌های ناخواسته را بلاک کنید یا به جستجوی افراد بپردازید.

Hello بلاک کردن شماره‌های ناخواسته را از همیشه راحت‌تر می‌کند. شما می‌توانید شماره‌های مشخصی را مسدود کنید تا تماس‌های آنها مستقیما به VocieMail منتقل شود. این تماس‌ها در بخش “تماس‌های اخیر” گوشی شما قابل مشاهده خواهند بود.

برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن عبارتند از:
– مشاهده‌ی مشخصات شخص تماس‌گیرنده حتی اگر در گوشی شما ذخیره نباشد.
– بلاک کردن آسان شماره‌ها.
– بلاک کردن خودکار شماره‌هایی که توسط تعداد زیادی از کاربران مسدود شده‌اند.
– همگام‌سازی با سرور فیس بوک و مشاهده‌ی جدیدترین مشخصات کاربران از جمله تصویر پروفایل و…

myket_key badge-gp

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس