پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

پی‌سی‌اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot

Admin26 آوریل 2015 پی‌سی‌اَپ

UNROOOOOT1

در این پست برای کاربرانی که به هر دلیل از روت کردن گوشی خود پشیمان شده‌اند، اپلیکیشنی را در نظر گرفته‌ایم که با نصب آن و به آسانی چند کلیک، می‌توانند گوشی خود را از حالت روت خارج کنند. با پی‌سی‌اَپ همراه باشید…

ممکن است برخی از کاربران بعد از روت کردن گوشی خود، به دلایل مختلف از عمل انجام شده منصرف شوند و خواهان برگرداندن همه چیز به حالت عادی و از بین بردن دسترسی روت باشند. Simply Unroot اپلیکیشنی مناسب برای این افراد است که با نصب آن روی گوشی و اجرای آن، می‌توانید همه چیز را به حالت اول برگردانید و بدون از بین رفتن هیچ‌گونه اطلاعاتی، گوشی خود را UnRoot کنید.

UNROOOOOT2

البته باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط عملیات UnRoot را انجام می‌دهد و اگر دلیل شما برای آنروت کردن گوشی، تحویل آن به نمایندگی و استفاده از خدمات گارانتی است، باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های اضافه‌ای روی گوشی باقی نمانده باشد. در برخی از روش‌های روت، همزمان با روت شدن گوشی اپلیکیشنی با نام SuperUser یا SuperSu به گوشی اضافه می‌شود که در هنگام آنروت کردن گوشی، همچنان به صورت نصب شده باقی خواهد ماند. در صورتی که قصد استفاده از گارانتی خود را دارید، باید علاوه بر آنروت کردن گوشی خود با Simply Unroot، اپلیکیشن‌های اضافه‌ای که در هنگام روت کردن گوشی به آن اضافه شده‌اند را نیز حذف کنید. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این اپلیکیشن را دانلود کنید و بعد از نصب آن به آنروت کردن گوشی خود بپردازید. این عملیات هیچ تاثیری در کارکرد، تنظیمات و بازدهی گوشی نخواهد گذاشت و هیچ فایلی نیز حذف نخواهد شد. این اپلیکیشن به صورت پولی منتشر شده و از پردازنده‌های arm, x86 و mips نیز پشتیبانی می‌کند.

badge-gp

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس