پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

افزایش امنیت حساب کاربری گوگل با ویژگیهای جدید

Admin4 ژوئن 2015 امنیت

Google-Account

اگر با کروم در این دو روزه کار کرده باشید حتما آیکونی که در سمت راست بالای صفحه همانند عکسی که درادامه قرار میدهم، را مشاهده کرده اید. آیا بر روی این آیکون کلیک کرده اید؟ گوگل یک مرکز کنترل یکپارچه را تحت عنوان My Account ایجاد کرده است که تمام پیوندها به تنظیمات امنیتی و حریم شخصی کاربران را یکجا گرد هم آورده است. این سرویس به کاربران کمک می کند تا به تنظیمات و ابزارهایی که به تامین امنیت داده های آنها کمک می کنند، حفاظت از حریم شخصی، و تصمیم گیری درباره اطلاعاتی که کار با خدمات مختلف گوگل را راحت تر می کنند، دسترسی سریع تری داشته باشند. درادامه روش دسترسی و بخش های مختلف آن را برای شما معرفی می کنم.

اگر آیکون و پیغام زیر را مشاهده کرده اید که بر روی آن کلیک کنید در غیر اینصورت از طریق این لینک مستقیم وارد صفحه مربوطه شوید.

Google-Account-2

Google-Account-1

همانطور که مشاهده می کنید تمام تنظیمات امنیتی در یک بخش به صورت یکپارچه ایجاد شده است. با استفاده از دو گزینه Privacy Checkup و Security checkup به صورت مرحله ای می توانید تنظیمات امنیتی خودتان را بررسی کنید و در صورت تائید. صحت اطلاعات رنگ سبز نمایش داده می شود.

Google-Account-3

Google-Account-4

کنترل بر اطلاعات شامل مواردی از جمله جزئیات اولیه نمایه همچون شناسه کاربری و گذرواژه، مدیریت دستگاه های مجاز متصل، مشاهده تبلیغات مورد علاقه، و تنظیمات زبان می شود. در واقع در این به روز رسانی هیچ کدام از این تنظیمات تغییر و تحولی نداشته اند، بلکه تنها همه آنها در یک جا جمع شده اند. البته در هر یک از این تنظیمات توضیح داده می شود که چرا گوگل می خواهد داده ها را جمع آوری کند.

Google-Account-5

Google-Account-6

Google-Account-7

برای مثال، در قسمت «جاهایی که رفته اید» (places you go) توضیح داده می شود که جمع آوری تاریخچه موقعیت کاربران به فراهم کردن جستجوهای بهبودیافته در نقشه، مسیرهای رفت و آمد و غیره کمک می کند.

Google-Account-5

تنظیمات دیگر در یکجا وجود داشته اند فقط در یک محل جمع شده اند.

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس