کلمات کلیدی: عدم, اتصال, کروم, به, اینترنت, بدون, پروکسی,

عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی
زمان کنونی: 04-26-2024، 02:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sobijoon
آخرین ارسال: Mr.Browser
پاسخ 9
بازدید 36934

امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم اتصال کروم به اینترنت بدون پروکسی
با دروود
دوستان من خیلی از مطالب این انجمن رو خوندم ولی مشکلم حل نشد
از چند وقت پیش که اصلا نمیدونم چی شد که اینجوری شد ، ارتباط مرورگرهای من با اینترنت قطع شد و بعضی برنامه ها مثل وایبر ورژن pc
مشکل از اونجایی شروع شد که من موزیلا فایرفاکس رو به ورژن 35 آپدیت کردم و بعد که آپدیت شد دیگه هیچ صفحه روباز نکرد و این اتفاق برای همه مرورگرها همافتاد و اوپرا با یکبار نصب مجدد درست شد و موزیلا هم با نصب ورژن قبلی درست میشه موقتا ولی بازم قطع ارتباط پیدا میکنه مثلا بعد از اینکه برنامه بسته میشه یا لپ تاپ خاموش رون میشه که باید دوباره ورژن 34 رو نصب کنم
اما مشکل اصلی که مربوط به این تاپیک هست :
این مشکل واسه کروم هم پیش اومد ولی با هر ترفندی که تویه نت خوندم تا الان نتوستم حلش کنم

اروری که میده اینه

This webpage is not available
Error code: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

ولی با پروکسی شبکه  صدا  آ م ر ی ک ی که میرم هیچ مضکلی نداره و باز میشه همه صفحات

ممنونمیشم راهنماییم کنید اگه در مورد موزیلا هم بتونین بگین چرا باید هر دفعه یکبار دیگه ورژن قبلی رو نصب کنم که مشکل درست بشه ممنون میشم
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام

من دقیق متوجه مشکلتون نشدم، توضیحاتتون شکسته بود.
اما احتمال میدم با مطالعه آموزش رفع مشکلات باز نشدن سایت ها از این لینک مشکلتون رفع بشه، در صورتی که رفع نشد اعلام کنید تا بیشتر بررسی بشه.

روش زیر رو هم بعد از انجام آموزش فوق در صورتی که مشکل حل نشد انجام بدید:

مسیر زیر رو دنبال کنید و تیک مربوط به پروکسی سرور “Use a proxy server for your LAN” رو بردارید.
Tools > Internet Options > Cnnections > Lan settings

برای مرورگر فایرفاکس:
Tools > Options > Advance > Network Settings > click no proxy

برای مرورگر ایکسپلورر و کروم:

روش دوم:
در Run بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید

در پنجره‌ی باز شده برروی کارت شبکه ای که با آن به اینترنت متصل می‌شوید (بی سیم یا LAN) راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
در پنجره‌ی باز شده برروی TCP/IP v4 دوبار کلیک کنید و DNSها را شبیه به تصویر زیر قرار بدهید:
İmage

برروی OK و مجدداً OK کلیک کنید و سایت‌های مورد نظر را تست کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
ممنون از پاسختون
اون لینکی که دادین رو کامل مطالعه کردم ولی متاسفانه با ریست کردن وحتی نصب مجدد هم درست نمیشه ولی وقتی با چیز شکن میرم کار میکنه
ولی در حالت عادی اصلا ارتباطی با اینترنت نداره در صورتی که مرورگرهای دیگه مشکلی ندارن

البته مرورگر موزیلا هم یه مشکل عجیبی داره که در این لینک توضیح دادم شاید بتونه در رفع نقض کمک کنه 
در ضمن من ایران نیستم و تویه اون قسمتی که واسه DNS هست یه اعداد دیگه ای هست و اگه اونارو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اضافه کردن سپاس پاسخ
شما یکبار با یک نرم افزار آنتی فــیلتــر وارد اینتررنت شدید و اون نرم افزار از طریق یک پـروکـسی فــیلتــر رو دور زده است.
زمانی که از اینترنت و نرم افزار خارج میشید و مجدد وارد اینترنت میشید (اینبار بدون استفاده از نرم افزار آنتی فــیلتــر ) فــیلتــر آدرس پـروکـسی که قبلا هنگام استفاده از آنتی فــیلتــر روی تنظیمات پـروکـسی باقی مانده است، و دیگر قادر نیست از اون کد پـروکـسی برای اتصال به سایت ها استفاده کند .لذا اون پیغام خطلا رو نمایش میدهد.
برای برطرف کردن این مشکل، کافیه مسیر زیر رو دنبال کنید و تیک مربوط به پروکسی سرور “Use a proxy server for your LAN” رو بردارید.

برای مرورگر فایرفاکس:
Tools > Options > Advance > Network Settings > click no proxy

برای مرورگر ایکسپلورر و کروم:

از این لینک چگونگی دسترسی به تنظیمات پروکسی سرور در مرورگرهای وب را مشاهده کنید.

در پنجره باز شده در پایین برروی دکمه “LAN settings” کلیک کنید.
İmage

در پنجره باز شده در صورتی که گزینه ای در این بخش تیک دار بود (هیچ گزینه نباید تیک خورده باشد)، تیک آن را برداشته و بروی OK کلیک کنید.
İmage
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
خیر مشکلی پیش نمیاد, (اطلاعات بیشتر در این لینک) اما بهتره DNSها رو یادداشت کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
ممنون از هر دو دوست عزیز ولی هر دوی این کارهاروقبلا هم انجام داده بودم و الان هم مجددا انجام دادم ولی مشکل حل نمیشه
اضافه کردن سپاس پاسخ
کسی راهی به ذهنش نمیرسه ؟؟ این مشکل اینقدر عجیبه ؟؟
اضافه کردن سپاس پاسخ
دوست عزیز همینطور که اینجا هم گفتم در صورت امکان ID یاهوتون را خصوصی برای من ارسال کنین تا با برنامه TeamViewer بررسی کنم، مشکل از چی هست.
لطفا در صورتی که برنامه TeamViewer رو ندارید اون رو دانلود کنید.
İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ
سلام.
بهتره یک بار کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید.

فعال یا غیرفعال کردن کوکی‌ها در مرورگر Google Chrome
فعال یا غیرفعال کردن کوکی‌ها در مرورگر Firefox
پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه، شما هم به ما بپیوندید.

İmage
اضافه کردن سپاس پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  20 افزونه برتر گوگل کروم برای سئو سایت fns4565 0 1,613 01-21-2023، 05:43 PM
آخرین ارسال: fns4565
  حل مشکل پیام Your connection is not private در کروم smtj 2 19,285 08-28-2017، 04:55 PM
آخرین ارسال: telbaz
  تم برای گوگل کروم signweb 1 8,501 05-09-2017، 03:06 AM
آخرین ارسال: Amirmani
  با کروم نسخه قناری آشنا شوید Amirmani 4 18,961 03-01-2017، 12:48 AM
آخرین ارسال: hassanh403
  مشکل لود ویدیو های آنلاین با پیغام Couldn't Load Plugin مرورگر کروم erfan0067 4 17,010 12-30-2015، 07:16 AM
آخرین ارسال: erfan0067
  بیرون اومدن کروم soheilpcmir 1 10,292 06-23-2015، 11:48 AM
  حذف صفحه های اضافی از گوگل کروم soheilpcmir 1 10,211 02-23-2015، 01:16 PM
  باز نشدن سایت در گوگل کروم sorek 2 12,913 02-03-2015، 02:39 PM
آخرین ارسال: Reza Lord
  مشکل در مرورگر کروم SeCReT 4 19,542 09-05-2014، 03:47 PM
Wink مشکل در کروم soheilpcmir 11 41,381 09-05-2014، 03:42 PM

پرش به انجمن: