پی سی مرورگر

.ما راز یک مرورگر سریع و ایمن را می‌دانیم

مرورگر اج در آپدیت بعدی به طور هوشمند انیمیشن های فلش وب سایت ها را متوقف می کند

Admin9 آوریل 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اینترنت اکسپلورر

microsoft-edge-1

به نظر می رسد به روز رسانی بعدی مرورگر مایکروسافت اج شامل قابلیتی خواهد بود که به طور خودکار تبلیغات انیمیشنی و فلش داخل وب سایت ها را با متوقف کردن فعالیت Adobe Flash، نمایش نمی دهد که باعث کاهش مصرف باتری و افزایش سرعت بارگذاری وب سایت ها می شود. این به روز رسانی در آپدیت رداستون که تابستان امسال منتشر می شود وجود خواهد داشت و مشکلی در پخش ویدیو و انجام بازی ها در وسط صفحه ی وب به وجود نمی آورد.

با این به روز رسانی، دیگر محتوای فلش داخل صفحه ی وب، همچون ویدیوها و بازی های فلش دچار مشکل نمی شوند و تنها باید یک کلیک بر روی آن انجام داد تا محتوای آن باز شود. مرورگرهای کروم و سافاری پیش از این قابلیت های مشابهی را معرفی کرده بودند که گوگل آن را سیستم هوشمند auto-pausing می نامد و اپل این قابلیت را در حالت ذخیره ی انرژی مرورگر سافاری فعال می کند.

هر چند مایکروسافت طی هفته های گذشته انجام این کار را تکذیب کرده بود، اما این شرکت اکنون رسما این خبر را تایید کرد، و آن را تحت عنوان “کنترل فلش در دست کاربران” منتشر کرد. با این حرکت می توان امیدوار بود که روند مرگ Flash سرعت بیش تری گیرد، چراکه با وجود حفره ی های امنیتی بسیار جدی همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. البته اکنون فلش جایگاه کنونی خود را ندارد و برای مثال گوگل برای تبلیغات هوشمند خود استفاده نمی کند و HTML5 نیز جایگزین فلش برای پخش فایل های صفحه گسترده همچون ویدیو شده است. حتی سازندگان ادوبی فلش نیز به کهنه شدن آن اشاره کرده اند و به مردم می گویند که از این پلیر دیگر استفاده نکنند.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2017 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس