پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

درباره ما

Admin7 ژوئن 2012

اهداف و ویژگی ها:

پی سی مرورگر در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد، هدفی که داریم همانطور که از نامش پیداست با محوریت اطلاع‌ رسانی هرچه بهتر اخبار و رخدادهای روز انواع مرورگرها و اقسام افزونه‌ها اعم از پلاگین‌ها (Plug-in)، ادآن‌ها (Add-on)، اکستنشن‌ها (Extension)، ویجت‌ها (Widget) و…است. برای شروع کار پی سی مرورگر ابتدا ۴ مرورگر اینترنتی محبوب کاربران (Google Chrome – Mozilla Firefox – Opera – Appel Safari) در نظر گرفته‌ شده است و افزونه‌های مرتبط با آنها به شما معرفی خواهد شد، در حال حاضر هدف اصلی وب‌سایت پی سی مرورگر این است که فراهم آوردن راهی ساده و آسان برای دریافت(دانلود) بهترین نرم افزارها و جدیدترین نسخه(ورژن) آن ها است. بدون سرگردانی در قسمت های مختلف سایت و مشاهده پنجره های اضافی و همچنین عدم وجود نرم افزارهایی با کیفیت پایین و سعی شده تا بصورت منسجم اقدام به گردآوری نرم افزارهای مفید، کاربردی و محبوب برای شما دوست‌داران دنیای رایانه و فناوری اطلاعات نماید.

تمرکز ما برروی کیفیت است و نه کمیت:

بیشترین تمرکز ما در پی سی مرورگر بر تولید محتوای غنی و سودمند به زبان فارسی است و در این مسیر از جدیدترین و معتبرترین مقالات منتشر شده در وب‌سایتهای برتر در زمینه افزونه‌ها اعم از پلاگین‌ها که عمدتا انگلیسی زبان و فارسی زبان هستند استفاده می‌کنیم.
محتوای تمامی مطالب منتشره در پی سی مرورگر توسط نویسندگان این سایت تولید یا ترجمه می‌شود و اگر در بخشی از مطالب، از اطلاعات موجود در سایر نشریات اینترنتی و غیر اینترنتی استفاده کرده باشیم حتما به منبع آن اشاره خواهیم کرد و در صورت امکان به آن لینک خواهیم داد.
بنابراین از تمامی دوستان و مخاطبین عزیز خود نیز انتظار داریم که در هنگام استفاده از مطالب نویسندگان پی سی مرورگر حتما نام منبع نوشته را ذکر کنند “پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه” و همچنین لینک مطلب را نیز در نوشته خود قرار دهند. به عبارت بهتر:

کلیه حقوق مطالب منتشر شده در پی سی مرورگر متعلق به نویسنده مطلب است و نقل قسمت یا تمامی آن با درج نام «پی سی مرورگر» و لینک به مطلب بلامانع می باشد.

 

در مورد گردانندگان و اعضای پی سی مرورگر:

ما اعضای تیم نویسندگان وب سایت پی سی مرورگر هستیم، در واقع هدف از تاسیس پی سی مرورگر این است که شما را با ساده ترین روش دانلود و جدیدترین نسخه ها از بهترین نرم افزارها، بدون روبرو شدن با تحریم‌ها، پیغامهای تبلیغاتی ناگهانی و نرم افزارها جاسوسی و نرم افزارهای بی کیفیت آشنا سازیم، تا افرادی که امکان دریافت افزونه‌های مورد نظر خود را ندارند بتوانند به راحتی و بدون محدودیت دسترسی، افزونه‌ها را از این وب‌سایت دانلود کرده و با در اختیار داشتن توضیحات افزونه‌ها به زبان فارسی، بهترین استفاده را از این امکانات ببرند.

 

شما چه کار می‌توانید بکنید؟

شما می‌توانید با معرفی افزونه‌های خوب و مفیدی که می‌شناسید، ما را در تهیه محتوای کاربردی و جذاب برای دیگر بازدیدکنندگان عزیز این وب‌سایت یاری کنید. علاوه بر این می‌توانید با ارائه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و حتی تشکرات، ما را در راه رسیدن به هدف توسعه دانش در بلاگستان فارسی راهنمایی کرده و به بهتر شدن این وب‌سایت و خدمات آن که متعلق به خود شماست کمک کنید.

 

ما چه کار می‌توانیم بکنیم؟

تنها کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که با تمام قدرت برای جلب رضایت شما تلاش کنیم و قدر شما بازدید کنندگان خوب خود را بدانیم و هر روز بهتر از روز قبل به شما خدمت کنیم، در پایان ذکر این نکته الزامی است که پی سی مرورگر بدون حضور بازدید کنندگان، مخاطبین و دوستان خود، هویت و ارزشی نخواهد داشت و حضور شماست که ما را به ادامه کار دلگرم کرده و سختی‌های موجود در راه ارتقای دانش در بلاگستان فارسی را برای ما آسان کرده و ما را برای تلاش بیشتر امیدوار می‌کند، جلب رضایت بازدیدکنندگان جز با دریافت نظرات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما ممکن نیست، پس بر ما منت نهاده و پس از مطالعه مطالب ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.

 

با تشکر از همه شما عزیزان

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس