پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

عرضه فایرفاکس 34 با تغییرات جدید

Admin2 دسامبر 2014 اخبار فایرفاکس فایرفاکس

firefox34-yahoo

بنیاد موزیلا، فایرفاکس 34 را همراه با جستجوگر یاهو به عنوان جستجوگر پیش فرض عرضه کرد. بنیاد موزیلا نسخه 34 مرورگر فایرفاکس را عرضه کرده است. اگر چه اکثر به روزرسانی‌های این مرورگر چنگی به دل نمی زنند، اما برخی امکانات جالب در آن وجود دارد.

مهم‌ترین تغییر اعمال شده این است که برای اولین بار از یاهو به عنوان موتور جستجوی پیش فرض استفاده شده است. البته این تغییر محدود به کاربرانی است که در آمریکای شمالی از فایرفاکس 34 استفاده می کنند.

Firefox-34-search-yahoo

البته کاربران به راحتی می توانند جستجوگر پیش فرض خود را در فایرفاکس تغییر دهند و احتمالا بسیاری از کاربران از یاهو به گوگل مهاجرت کنند.

در این نسخه ابزار چت فایرفاکس موسوم به فایرفاکس هلو “Firefox Hello” هم از مرحله آزمایشی یا بتا خارج شده و نسخه نهایی آن در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. از این طریق می توان از چت های صوتی و ویدیویی برای گفتگو با دیگر کاربران فایرفاکس در محیط مرورگر استفاده کرد.

ارتقای امکانات میله ابزار جستجو برای کاربران در آمریکا و حل برخی مشکلات امنیتی SSL 3.0 از جمله دیگر تغییرات است. فایرفاکس هم اکنون بعد از IE مایکروسافت و کروم سومین مرورگر برتر اینترنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس