پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

انتشار نسخه جدید فایرفاکس با امکانات ویژه

Admin5 نوامبر 2015 اخبار فایرفاکس فایرفاکس

firefox-42

هنوز مدت زمان زیادی از انتشار نسخه 41 فایرفاکس نگذشته که شب گذشته، موزیلا اقدام به انتشار نسخه 42 این مرورگر محبوب کرده است، نسخه ای که امکانات جدید آن از جمله نمایشگر صدا بر روی تب ها و همچنین بهینه سازی های امنیتی فوق العاده آن، منجر به جلب توجه کارشناسان و رسانه ها شده است.
این نسخه از فایرفاکس همزمان برای ویندوز، لینوکس، مک و اندروید منتشر شده و بیش از همه قابلیت جدید Tracking Protection آن جلب توجه کرده است، قابلیتی که در حالت Private Browsing می تواند تا حد بسیاری اطلاعات شخصی کاربران را حفظ کند.
از آنجایی که بسیاری از شبکه های اجتماعی و شرکت های فعال در تبلیغات آنلاین، از فعالیت های کاربران در سطح نت برای دست یافتن به اطلاعات ارزشمند در راستای بهبود تبلیغات خود استفاده می کنند، این موضوع می تواند برای بسیاری از کاربران، آزار دهنده و ناقض حریم خصوصی و اطلاعات شخصی باشد و یک پروفایل جداگانه و مخفی از کاربر را برای این شرکت ها دست و پا کند. قابلیت جدید در فایرفاکس مستقیم برای حل و رفع این موضوع طراحی شده است.

firefox-tracking-protection

اما این قابلیت، تنها بخشی از امکانات خوب و جدید فایرفاکس در نسخه اخیر خود است. بر اساس گزارش های منتشره در مورد نسخه دسکتاپ این مرورگر، Control Center به روز رسانی و بهینه شده این مرورگر، اکنون امکانات و تنظیمات امنیتی خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
اکنون فایرفاکس از یک نماگر صدا بر تب ها برخوردار است که وب سایت های در حال پخش صوت را به خوبی نمایان می سازد که تنها با یک کلیک، کاربر را قادر به قطع صدا می کند. مدیریت بهینه شده Log-In برای صفحات وب، و بهینه سازی های HTML5 برای طراحان وب به همراه دیگر امکانات جدید برای برنامه نویسان، همگی قابلیت های جدید این مرورگر در نسخه جدید است که توجهات بسیاری را جلب کرده است.

firefox-mute-audio

همچنین نسخه اندروید این مرورگر نیز قابلیت های جدیدی را شامل شده که از جمله آنها باید به قابلیت باز کردن لینک ها از اپلیکیشن ها در پشت صحنه، باز کردن چندین لینک بدون نیاز به سوییچ کردن بین اپلیکیشن ها، پشتیبانی از تشخیص و ورود مستقیم صدا از طریق نوار آدرس و ویرایش یا پاک کردن اطلاعات Login کاربران اشاره کرد.

 دانلود فایرفاکس Stable (نسخه پایدار)
 دانلود فایرفاکس Beta (نسخه بتا)
 دانلود فایرفاکس Developer (نسخه بتا)
 دانلود Nightly (نسخه شبانه)
 دانلود فایرفاکس ESR

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس