پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

تماشا کنید: افزونه جدید فایرفاکس برای تجربه قابلیت های جدید

Admin11 می 2016 اخبار فایرفاکس فایرفاکس

test-pilot-firefox

افزونه‌ی جدید فایرفاکس به نام Test Pilot منتشر شده که به کاربران اجازه می‌دهد قابلیت‌های جدید این مرورگر محبوب را قبل از انتشار رسمی تجربه کنند و حتی نظرات خود را در مورد این قابلیت‌ها ارسال کنند. فایرفاکس ابتدا این افزونه را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد و اکنون نسخه‌ی جدید آن با سه قابلیت جدید منتشر شده است. در ادامه با پی سی مرورگر همراه باشید…

فایرفاکس در سال ۲۰۰۹ افزونه‌ای با نام Test Pilot منتشر کرد که برای مطالعه‌ی رفتار و تعامل کاربران با این مرورگر طراحی شده بود. اکنون نسخه‌ی جدید این افزونه برای تست قابلیت‌های جدید قبل از ارائه‌ی رسمی منتشر شده است. با استفاده از این افزونه، کاربران دیگر نیازی به دریافت نسخه‌های آزمایشی برای بررسی قابلیت‌های جدید ندارند و می‌توانند این قابلیت‌ها را درون نسخه‌ی پایدار مرورگر خود مشاهده کنند.

قابلیت‌هایی که افزونه‌ی Test Pilot در نسخه‌ی جدید به کاربران ارائه می‌دهد، سه قابلیت مهم هستند. قابلیت اول Activity Stream نام دارد که با استفاده از آن، در هر تب جدیدی که کاربر باز می‌کند، خبرها و مطالب وبسایت‌های محبوبش به صورت تیتروار نمایش داده می‌شوند. بعلاوه تعدادی از صغحات نشان شده (Bookmark) نیز برای به نمایش درمی‌آید.

test-pilot-firefox-2

قابلیت بعدی برای مدیریت تب‌های باز شده است. با استفاده از این قابلیت، تب‌های باز شده توسط کاربر در منوی کوچکی در سمت چپ برای او نمایش داده می‌شود. جستجوی جامع یا Universal Search قابلیت دیگری است که در زمان جستجو در نوار آدرس به کمک کاربر می‌آید. این قابلیت پیشنهادهای جستجو را به صورت مستقیم در همان نوار آدرس نمایش خواهد داد.

کاربران می‌توانند این افزونه را از وبسایت اصلی آن به نشانی testpilot.firefox.com دریافت کنند و بعلاوه هنگام استفاده از قابلیت‌های جدید، نظرات خود را برای تیم توسعه‌دهنده ارسال کنند.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2023 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس