پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

آموزش برطرف کردن ارورها و مشکلات فایرفاکس بدون پاک شدن اطلاعات

Admin16 ژانویه 2015 آموزش‌های فایرفاکس فایرفاکس

تقریبا یک ماه می شود که بعد از بروز رسانی نسخه جدید فایرفاکس، مرورگر با باز شدن هر وب سایت یک پیغام نمایش میدهد. این پیغام ها یکبار مربوط به تنظیمات SSL و موارد دیگر می باشد. به صورت دستی امکان حذف پیام ها از طریق تنظیمات پیشرفته about:config وجود ندارد و وقتی گزینه ای را از این قسمت کم یا زیاد می کنم تعداد ارورهای نمایش داده شده بیشتر می شود. سایت های زیادی را جهت رفع این مشکل بررسی کرده ام تا امروز در انجمن خود فایرفاکس راه حلی پیدا کردم. دقت داشته باشید که از طریق گزینه Troubleshooting Information که آموزش کامل آن در این قسمت قرار دارد می توانید مروگر را به صورت کامل ریست کنید ولی اطلاعات شما به طور کامل حذف می شود و این روش کمی غیر منطقی می باشد زیرا اطلاعات و حساب های کاربری زیادی بر روی مرورگر ذخیره شده است که با حذف آنها ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. در ادامه آموزش برطرف کردن ارورها و مشکلات فایرفاکس بدون پاک شدن اطلاعات را توضیح میدهم.

1. برای Refresh Firefox کردن فایرفاکس ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید. وارد سایت اصلی موزیلا می شوید. پایین صفحه بر روی کلید مشخص شده کلیک کرده و ادامه مراحل زیر را دنبال کنید.

Reset-Firefox-01

یک پنجره نمایش داده می شود. از دوباره گزینه Refresh Firefox را انتخاب کنید.

Reset-Firefox-02

2. بعد از کلیک بر روی Refresh Firefox یک پنجره نمایش داده می شود. فرض این گزینه با Troubleshooting Information در این می باشد که به هیچ وجه هیچ اطلاعاتی از روی مرورگر شما حذف نخواهد شد.

Reset-Firefox-03

3. بعد از کلیک بر روی Finish تنظیمات به روز اول بر می گیردد بدون اینکه اطلاعاتی حذف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس