پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

کروم بتا برای اندروید با امکانات جدید پخش ویدئو، باز‌کردن تب بسته‌شده و کروم‌کست عرضه می‌شود

Admin12 آوریل 2014 اخبار گوگل کروم پی‌سی‌اَپ گوگل کروم

Chrome-Beta-for-Android02

نسخه جدیدی از مرورگر محبوب گوگل کروم برای پلت فرم های اندرویدی عرضه شده است. این نسخه جدید که Chrome Beta (کروم بِتا) نام دارد، همان طور که از نامش پیداست فعلا مراحل مقدماتی و آزمایشی را پشت سر می گذارد تا انواع و اقسام باگ های احتمالی اش معلوم شود و در نسخه نهایی برطرف گردد.این نسخه جدید از مرورگر محبوب گوگل کروم امکانات جدیدی را با خود یدک می کشد ! امکاناتی که کاملا فراخ بال و آسودگی خاطر را برای کاربر تضمین می کند.اگر بخواهم کمی تیتر وار به امکانات جدید اضافه شده در نسخه جدید مرورگر محبوب گوگل کروم اشاره کنم، باید به اضافه شدن پلیر تمام صفحه‌ (فول اسکرین) ویدیو با کنترل‌های HTML5 و زیر نویس، کامل‌ تر‌ شدن کروم‌ کست و باز‌کردن تب بسته‌ شده اشاره کنم.

همان طور که در جریانید نسخه ۳۴ مرورگر محبوب گوگل کروم نهایی شده و در حال حاضر در دسترس می باشد. کارشناسان مربوطه در حال تست و آزمایش بر روی نسخه بعدی آن، یعنی نسخه ۳۵ مرورگر محبوب گوگل کروم هستند که اگر بتواند مراحل تست و آزمایش را با موفقیت پشت سر بگذارد، آن وقت نهایی می گردد. اگر بخواهم نسخه کامل کروم بِتا را بگویم باید اذعان کنم که این نسخه را با نام گوگل کروم ۳۵٫۰٫۱۹۱۶٫۳۴ می شناسند. در ابتدا کمی در رابطه با ویژگی ها و قابلیت های خوب و جدید اضافه شده در این نسخه جدید سخن گفتم.ویژگی Undo Tab Close که در این نسخه جدید این مرورگر اضافه شده است ؛ قابلیت جدیدی برای بازگشایی مجدد تب بسته شده به شما می دهد.اگر بخواهم این موضوع را روشن تر برای شما جا بیاندازم باید بگویم که عملکرد آن دقیقا مشابه با امکان reopen closed tab نسخه دسکتاپی مرورگر محبوب گوگل کروم است ! اضافه شدن پلیر تمام صفحه‌ (فول اسکرین) ویدیو با کنترل‌های HTML5 و زیر نویس هم دیگر امکان اضافه شده به نسخه جدید است.

Chrome-Beta-for-Android02

بدون شک با وجود این امکان اضافه شده، دیگر به راحتی می توانید با مرورگر اندرویدی گوگل کروم به تماشای ویدیو های آپ شده در یوتیوپ بنشینید. البته این موضوع را هم اضافه کنم که در حال حاضر کلیدهای کنترل پخش ویدیو در حالت فول اسکرین در مراحل آزمایشی قرار دارد و با ایراداتی همراه است. از بارز ترین این ایرادات، این است که شکل گرافیکی حالت افقی و عمودی کلیدها دقیقا شبیه به هم هستند! اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که ویدیوهای خود را از ابزاری روی ابزار دیگر پلی می کنید، کروم‌ کست به یاری شما می آید! در انتها باید اشاره کنم که قابلیت multi window (چند پنجره) در نسخه جدید این مرورگر محبوب دیده می شود.

 

 دانلود کروم بتا (اندروید)

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس