پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

مرورگر کروم برای پشتیبانی از قابلیت Split View در iOS بروز شد

Admin24 اکتبر 2015 اخبار گوگل کروم پی‌سی‌اَپ گوگل کروم

chrome-multitasking

تقسیم کردن صفحه‌ی نمایش تبلت‌ها به دو قسمت و استفاده از هر دو بخش می‌تواند به سرعت کارکردن شما کمک شایانی بکند. حال گوگل، مرورگر کروم را برای پشتیبانی از Split View که به تازگی در iOS 9 اضافه شده است به روز رسانی کرد.

با این آپدیت شما می‌توانید صفحه‌ی نمایش آیپد خودتان را به دو قسمت تقسیم کنید و از مرورگر کروم در این بخش‌ها استفاده کنید و سرعت عملکرد خودتان را افزایش دهید.

قابلیت Split View یا همان تقسیم صفحه نمایش در آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴ بهترین عملکرد را دارند. این قابلیت در اصل برای آیپد پرو اپل طراحی شده است. آیپد پرو به زودی به صورت عمومی عرضه خواهد شد. در مدل‌های قدیمی‌تر آیپد شما می‌توانید مرورگر را به راحتی در حین کار با اپلیکیشن دیگر فراخوانی کنید ولی نمی‌توانید همزمان از مرورگر و یک نرم افزار با هم استفاده کنید. امکانات نسخه‌ی جدید کروم برای سیستم عامل iOS تنها به قابلیت Split View محدود نمی‌شود، از این پس با کمک از قابلیت Autofill شما می‌توانید اطلاعات مهم، نظیر رمز های عبور و کارت های بانکی خودتان را در مرورگر گجت خودتان ذخیره کنید. این قابلیت مدت‌ها قبل در نسخه‌های دسکتاپ کروم قرارداشت. این آپدیت را می‌توانید هم اکنون از طریق اپ استور دریافت کنید.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس