پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

پی‌سی‌اَپ: Dino Run Dinosty بازی مخفی مرورگر کروم برای اندروید

Admin20 فوریه 2015 اخبار گوگل کروم پی‌سی‌اَپ گوگل کروم

Dino-Run2

Dino Run Dinosty همان بازی مخفی در مرورگر کروم است که هنگامی که یک آدرس اینترنتی با موفقیت باز نمی‌شد خود را به شما نشان می‌داد و هم‌اکنون نیز به صورت مستقل برای اندروید منتشر شده است. با پی سی مرورگر همراه باشید…

مدتی پیش مرورگر کروم در خود یک بازی مخفی قرار داد تا هر وقت ارتباط اینترنتی از بین رفت و صفحه‌ی باز شده با ارور مواجه شد، این بازی به سرگرم شدن کاربران کمک کند. این دایناسور کوچک با وجود آن که بسیار ساده بود و تنها برای بخش کمی از کاربرانی که دچار مشکل در ارتباط اینترنتی می‌شدند به نمایش در می‌آمد، با این‌حال به شدت مورد توجه قرار گرفت و تعداد بسیاری از کاربران به امید انجام این بازی، ارتباط اینترنتی خود را قطع می‌کردند تا این بازی برای آن‌ها ظاهر شود.

حال این بازی به طور کاملا مستقل برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر شده است و شما می‌توانید بدون نیاز به مرورگر کروم یا قطع بودن ارتباط اینترنتی خود، به طور جداگانه‌ این بازی را در گوشی خود نصب کنید. داستان بازی درباره‌ی یک دایناسور کوچک است که می‌تواند بِدَود و از موانع موجود بر سر راهش بپرد و تا زمانی که شما موفق به کنترل آن شوید، برای شما رکوردهای جالبی ثبت کند.

پرش‌های بلند‌تر با دو بار ضربه روی صفحه، اشتراک‌گذاری امتیازها به صورت آنلاین و محیط قدیمی و خاطره‌انگیز آن که شبیه به بازی‌های آتاری‌دستی می‌باشد از ویژگی‌های مهم این بازی ساده اما شیرین هستند. Dino Run Dinosty برای اجرا به اندروید 2.3 به بالا نیاز دارد و شما می‌توانید از لینک زیر این بازی را دریافت کنید.

 دریافت بازی Dino Run Dinosty از گوگل پلی

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس