پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

مرورگر کروم بالاخره به سلطنت اینترنت اکسپلورر در بازار مرورگرهای جهان پایان داد!

Admin3 می 2016 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

IEvsChrome

همان‌طور که میدانید مایکروسافت سرانجام در ویندوز 10، مرورگر اچ را جایگزین اینترنت اکسپلورر کرده است. در همین رابطه امروز آمار ارائه شده از سوی موسسه StatCounter نشان می‌دهد که سهم گوگل کروم در بازار مرورگرهای اینترنتی از اینترنت اکسپلورر پیشی گرفته است.

بر این اساس گوگل کروم در چهارمین سال انتشار، اکنون توانسته لقب محبوب‌ترین مرورگر اینترنتی را از اینترنت اکسپلورر سلب و به نام خود ثبت نماید.

به گزارش NetMarketShare، حدود 41.66 درصد از کاربران پی سی های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز ترجیح می‌دهند از مرورگر کروم برای وبگردی استفاده نمایند و این در حالی است که سهم اینترنت اکسپلورر در این بازار به زیر 41.35 درصد افت کرده است.

netmarketsharechrome

البته بر اساس آمار ارائه شده از سوی موسسه StatCounter، هم‌اکنون 60 درصد بازار مرورگرهای جهان در اختیار گوگل کروم قرار داشته و مرورگر بازنشسته مایکروسافت نیز همچنان بر 13.25 درصد از این بازار تسلط دارد. ناگفته نماند که اگرچه تفاوت فاحشی در میان آمار ارائه شده از سوی این دو منبع به چشم می‌خورد، با این حال هر دو آنها بر افت سهم اینترنت اکسپلورر تأکید می‌کنند.

البته به نظر می‌رسد مرورگر تازه نفس مایکروسافت اچ نیز از وضعیت قابل قبولی بهره نمی‌برد به طوری که NetMarketShare’s معتقد است این مرورگر بر 4.39 درصد بازار مرورگرها تسلط دارد. البته محققین StatCounter و Quantcast نیز بر این عقیده‌اند که کاربران پس از اولین تجربه وبگردی توسط مرورگر اج، آن را برای همیشه به دست فراموشی می‌سپارند.

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس