پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

انتشار تصاویری از نسخه دسکتاپ کروم با طراحی متریال

Admin2 فوریه 2016 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

google_chrome_material_design

بر اساس تصاویر درز کرده از نسخه جدید پی‌سی مرورگر گوگل کروم، به نظر می‌رسد مانتین ویوها بالاخره تحت فشار استفاده کنندگان از این مرورگر سنت‌شکنی کردند و رابط کاربری آن را به طرز محسوسی سروسامان بخشیده‌اند.

اگر به خاطر داشته باشید هفته گذشته وب‌سایت The Next Web، مبحثی در Google Code کشف کرد که نشان می‌دهد می‌توان طراحی متریال را در کروم و البته در سیستم‌عامل Chrome OS فعال کرد. در همین رابطه به تازگی تصاویر آپدیت جدید مرورگر کروم گوگل منتشر گردیده که از به کارگیری طراحی متریال شبیه آن چیزی که پیش‌تر نه نسخه اندروید و iOS این مرورگر شاهد بویم حکایت می‌کند.

SPEC-incognito-NTP-1

نویسنده مطلب بیان می‌کند که در نسخه جدید مرورگر مورد بحث، در نگاه اول هرچند تغییرات بنیادین مشاهده نمی‌شود، با این حال با فعال کردن چند Flag در بخش تنظیمات ظاهری، می‌توان به رابط کاربری توسعه یافته طبق طراحی متریال دسترسی داشت. زاویه‌دار شدن تب‌ها، به کار گیری آیکون‌های جدید سیستمی و ایجاد تغییرات اساسی در بخش‌های دانلود، تنظیمات و همچنین History در کنار اضافه شدن منوی سه‌نقطه موسوم به همبرگری از جمله تغییرات ظاهری نسخه جدید مرورگر گوگل کروم هستند.

MD3

هرچند تاکنون اطلاعات دقیقی از زمان پیاده‌سازی رسمی طراحی متریال در نسخه پی‌سی و مکینتاش گوگل کروم منتشر نشده است، با این حال بر اساس تصاویر درز کرده این اتفاق به زودی زود رخ خواهد داد.

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس