پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

نسخه دسکتاپ سرویس Google Now همینک برای کاربران مرورگر گوگل کروم

Admin4 فوریه 2014 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

مژده به کاربران مرورگر گوگل کروم! همینک، شما کاربران مرورگر گوگل کروم، در سیستم عامل های ویندوز، مک و کروم بوک قادر به استفاده از سرویس Google Now هستید. به یاری سرویس Google Now، گوگل از طریق یکسری عادات و سرچ هایی که شما در اینترنت انجام داده اید و یا موضوع ایمیل هایی که به شما فرستاده شده اند، بهترین پیشنهادات خود را به وسیله مرورگر گوگل کروم در اختیار شما قرار می دهد.

272580798971619086121

همان طور که می دانید، سرویس Google Now‌ در ابتدا در سیستم عامل اندروید در اختیار کاربران قرار گرفت. چندی بعد نیز سرویس Google Now‌ در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار گرفت. حالا نیز قرعه به نام کاربران کامپیوترهای شخصی (PCها) افتاده است و همینک سرویس Google Now‌ در اختیار این اشخاص قرار گرفته است. البته باید اضافه کنم که، فعلا سرویس Google Now‌، برای مرورگر گوگل کروم تحت دسکتاپ آن هم در قالب و چارچوب زبان انگلیسی ارائه شده است. باید به انتظار بنشینیم تا ببینیم آیا وعده های گوگل عملی می شوند و سرویس Google Now‌ در چارچوب و قالب زبان های دیگر نیز ارائه خواهد شدیا خیر.

2725807989716190861338

جالب است بدانید که، اعلاناتی که برای شما به نمایش در می آیند، اطلاعاتی از قبیل آخرین وضعیت آب و هوا، اطلاعات ترافیکی راه ها، نتایج مسابقات ورزشی و یادآوری های تقویمی می باشد که در چارچوب کارت ها و کاشی هایی برای شما به نمایش در می آیند. بر طبق ادعای اخیر گوگل، برخی از این اعلانات براساس اطلاعات دریافت شده از اسمارت فون شما می باشد. از این جمله استنباط می شود که مثلا اگر شما نیازمند ترجمه‌ لغت یا تبدیل واحد پول هستید، نسخه دسکتاپ سرویس Google Now قادر به پاسخگویی نیاز شما نیست! زیرا این سرویس تنها برای کاربرانی فعال است که از این سرویس در اسمارت فون هایشان استفاده می‌کنند. نسخه دسکتاپ سرویس Google Now در حالت آزمایشی به سر می برد و طبق گزارشات دریافتی پیرامون این نسخه، در صورتی که بازخورد مناسبی از سوی کاربران دریافت شود و این سرویس با رضایت آن ها رو به رو گردد، قطعا شاهد عرضه‌ نسخه‌ نهایی آن در آینده‌ی نزدیک خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس