پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

گوگل 75,000 دلار جایزه برای رفع 159 باگ امنیتی در نسخه‌ی 38 گوگل کروم پرداخت کرد

Admin10 اکتبر 2014 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

روز سه‌شنبه گوگل علاوه بر بروزرسانی کروم تحت iOS‌، این مرورگر را برای ویندوز، مک و لینوکس نیز بروزرسانی کرده و نسخه‌ی ۳۸ کروم با از بین بردن ۱۵۹ باگ امنیتی برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفت. می‌توان این بروزرسانی را از داخل مرورگر دریافت کرد. بسته‌ی بروز رسانی هزینه‌ای ۷۵٫۰۰۰ دلاری را روی دست گوگل گذاشته است.

چندی پیش گوگل با انتشار نسخه‌ی آزمایشی ۳۷ مرورگر خود، قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربران گذاشت. حال آنکه نسخه‌ی نهایی این مرورگر همراه با از بین رفتن باگ‌های امنیتی فراوانی همراه شده و این نسخه را می‌توان یک بروزرسانی امنیتی بسیار بزرگ دانست. در واقع گوگل قابلیت جدیدی به نسخه‌ی بتا‌ اضافه نکرده و تنها مشکلات امنیتی را از بین برده است. براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی نهایی مرورگر کروم به‌همراه تعدادی از بهینه‌سازی‌ها برای بالارفتن عملکرد مرورگر و همچنین API‌های جدیدی برای افزونه‌ها و اپلیکیشن‌ها همراه شده است.

گوگل اعلام کرده که در این نسخه ۱۵۹ مشکل امنیتی را حل کرده که این باگ‌ها هزینه‌های ۷۵٫۰۰۰ دلاری را روی دست گوگل گذاشته است، چراکه گوگل این مبلغ را به کاربرانی پرداخت کرده که این مشکلات امنیتی را یافته و آن را به گوگل گزارش داده‌اند.

هنوز نسخه‌ی ۶۴ بیتی کروم برای مک نهایی نشده است و شنیده‌ها حکایت از این دارند که گوگل درصدد عرضه‌ی آن در نسخه‌ی ۳۹ و در ماه نوامبر است و کاربران هم‌اکنون می‌توانند همچنان از نسخه‌ی بتای ۶۴ بیتی استفاده کنند. نسخه‌ی ۳۹ مرورگر کروم دارای دو نسخه‌ی ۳۲ و ۶۴ بیتی برای ویندوز و تنها یک نسخه‌ی ۶۴ بیتی برای مک خواهد بود.

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس