پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

گوگل کودکانه: کروم و یوتیوب کودک پسند می شوند

Admin5 دسامبر 2014 اخبار گوگل کروم گوگل کروم

Google-for-child

اکثر تکنولوژی های مبتنی بر اینترنت به منظور بهره برداری و استفاده رده های سنی جوانان و بزرگسالان طراحی و راه اندازی می شود. اما گوگل که در سنت شکنی ها پیشگام بوده است اینبار خبر از کار بر روی پروژه ای می دهد که استفاده از سرویس هایش را برای کودکان آسان تر می کند.
غول موتورهای جستجو انگیزه خود را از این ایده جدید، وجود والدینی دانست که علاقه زیادی دارند کودکان و فرزندان خود را در استفاده از خدمات و سرویس های گوگل همراهی کنند.
Pavni Diwanji مدیر مهندسی های مجازی گوگل راجع به این خبر چنین اظهار نظر می کند: “شاید این مبحث کمی چالش برانگیز باشد ولی حقیقت این است که کودکان ما هم اکنون از فناوری ها و تکنولوژی ها در امور آموزشی و تحصیل خود استفاده می کنند. اکنون ما قصد داریم این استفاده ها را با استفاده از نسخه های جدید خدمات، اختصاصی تر و کاربردی تر کنیم.”

Google-for-child1

به گفته کارشناسان، گوگل در ابتدا قصد دارد با تغییراتی در نسخه های جدید مرورگر کروم و سرویس یوتیوب، استفاده کودکان ۱۲ سال و کمتر را از این سرویس ها آسان تر و عملی تر کند.
همچنین گوگل هیچ زمان دقیقی را برای بهره برداری از نسخه های جدید کودک پسند خود عنوان نکرده است و فقط کروم و یوتیوب را به عنوان سرآغاز برنامه های جدید معرفی کرده و امیدوار است بتواند به زودی نسخه کودکانه اکثر خدمات خود را ارائه دهد.

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس