پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

تغییر تنظیمات مخفی در مرورگر کروم

Admin15 جولای 2014 آموزش‌های گوگل کروم گوگل کروم

advanced-browser-settings-screens

مرورگرها تنظیمات و گزینه های مخصوص به خود را دارند، که اکثر آنها پنهان هستند. هر مرورگر مکانی دارد که شما در آنجا می توانید تنظیمات پیشرفته ای را تغییر دهید که در حالت معمولی قابل دسترسی نیست.

توجه داشته باشید که تغییر برخی از این تنظیمات می تواند اثر منفی رو عملکرد، ثبات و امنیت مرورگر شما داشته باشد. به هر حال این تنظیمات دلیلی برای پنهان بودن دارند.

تنظیمات ثبات گوگل کروم در صفحه تنظیمات قرار گرفته است. با این حال، کروم صفحه ای دارد که در آن می توانید تنظیمات آزمایشی را تغییر داده و ویژگی های آزمایشی را فعال کنید. تغییر این گزینه ها ممکن است باعث مشکلاتی جدی شود، بنابراین مسئولیت استفاده از آنها بر عهده ی خود شما است.
اگر می خواهید این تنظیمات را مشاهده و آنها را تغییر دهید، در نوار آدرس کروم chrome://flags و یا about:flags را تایپ کرده و Enter را بزنید.

chrome-flags

برای مثال، بعضی از تنظیماتی که در اینجا پیدا خواهید کرد عبارتند از: توانایی فعال سازی یک اپ لانجر به سبک سیستم عامل در نوار وظیفه ی ویندوز(“Show Chrome Apps Launcher”)، همگام سازی فیوآیکون ها (“Enable tab favicon sync”) و ذخیره تمام صفحات وب به عنوان یک فایل (“MHTML. (”Save Page as MHTML

enable-chrome-apps-launcher

بعد از تغییر تنظیمات برای اعمال تغییرات باید کروم را بسته و مجددا اجرا کنید.

chrome-os-app-launcher-on-windows-taskbar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس