پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

نحوه فعال کردن پیمایش نرم Google chrome

Admin15 می 2015 آموزش‌های گوگل کروم گوگل کروم

Enable_Smooth_Scrolling_Google_Chrome1

یک قابلیتی که در مرورگر های امروزی وجود دارد Smooth Scrolling یا پیمایش نرم میباشد که با استفاده از این حالت به نرمی صفحات اینترنتی برای شما بالا و پایین میروند و دیگر نیازی به استفاده از غلطک موس ندارید. (من تو زندگیم بخدا یه موس نداشتم که این قرقره اش درست کار کنه! هر موسی می خرم بلاخره بعد از چند روز دوباره این مشکل رو پیدا می کنه) از قابلیت Smooth Scrolling بیشتر افرادی که مطالعه و وبگردی در اینترنت میکنند استفاده مینمایند.
قابلیت پیمایش نرم در مرورگر فایرفاکس به صورت پیشفرض فعال میباشد اما در مرورگر گوگل گروم این قابلیت فعال نیست و اگر کاربری بخواهد از آن استفاده نماید باید آن را در ابتدا فعال نماید.

1. برای شروع مرورگر گوگل کروم را باز کرده و در نوار آدرس، عبارت chrome://flags یا about:flags را شبیه به تصویر زیر وارد کرده و کلید Enter را برروی کیبورد فشار دهید.

2. در صفحه ای که برای شما باز میشود با فشرده کلیدهای ترکیبی “Ctrl+F” برروی کیبورد، عبارت Smooth Scrolling را در صفحه تنظیمات گوگل کروم سرچ نمایید. و گزینه ی به نمایش در آمده مطابق نام Smooth Scrolling را انتخاب کنید. و حالا باید گزینه ی Enable در پایین گزینه ی Smooth Scrolling را انتخاب نمایید.

Enable_Smooth_Scrolling_Google_Chrome2

3. در انتهای صفحه تنظیمات گوگل کروم برروی Relaunch Now کلیک نمایید. زمانی که گزینه ی Relaunch Now را انتخاب نمایید مرورگر گوگل کروم شما یک بار باز و بسته می شود و سپس زمانی که باز شود شما میتوانید از قابلیت Smooth Scrolling استفاده نمایید و برای این کار فقط کافیست یک بار غلطک وسط موس خود را فشار دهید تا پیمایش نرم برای شما فعال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس