پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

آموزش حذف کردن افزونه های نصب شده در مرورگر کروم

Admin3 سپتامبر 2015 آموزش‌های گوگل کروم گوگل کروم

remove-extensions-ch

با یکی دیگر از مطالب آموزشی پی سی مرورگر با عنوان آموزش حذف کردن افزونه های نصب شده بر روی مرورگر کروم در خدمت شما هستم. در روز قبل همین موضوع مقاله را برای مرورگر فایرفاکس آموزش داده ام. (آموزش حذف کردن افزونه های نصب شده در مرورگر فایرفاکس) همان‌طور که می‌دانید افزونه‌های کاربردی در مرورگرها، امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این افزونه‌ها براحتی از گزینه‌های طراحی شده در خود مرورگر قابل دسترسی است و می‌توانید در صورت نیاز، آنها را نصب یا حذف کنید.
یکی از عوامل که باعث کند شدن سرعت مرورگر می شود نصب بدون حساب و کتاب افزونه می باشد که حتما باید آن را به صورت دستی، در صورتیکه از آن استفاده نمی کنید حذف کنید. در ادامه روش انجام اینکار را توضیح میدهم. با پی سی مرورگر همراه باشید…

1. ابتدا مرورگر کروم را اجرا نمایید، در پنجره اصلی مرورگر در گوشه بالا و سمت راست شبیه به تصویر زیر با کلیک برروی آیکن Customize and control Google Chrome81 غیرفعال کردن نمایش تصاویر از یک یا چند سایت خاص در Google Chrome Customize and control Google Chrome وارد بخش تنظیمات (Settings) کروم شوید.

gogle-chrome-fix-error-idm-integration-as-malicious-2

2. وارد پنجره تنظیمات می شوید. سمت چپ بر روی گزینه Extensions کلیک کنید. تمام افزونه هایی که بر روی مرورگر نصب کرده اید در این قسمت نمایش داده می شود. هر کدام را می خواهید حذف کنید کافیست بر روی سطل آشغال کنار آن کلیک کنید. به همین سادگی، به همین خوشمزگی!

remove-extensions-ch1

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس