افزونه های مرورگر اج می توانند بر روی مرورگر گوگل کروم نیز اجرا شوند

edge-extentions

ساعاتی پیش خبر از لو رفتن وب سایت رسمی افزونه های مایکروسافت اج دادیم که در آن به اطلاعاتی در خصوص افزونه های اج و نحوه ی نصب کردن آنها پرداخته شده بود. البته هنوز مرورگر اج امکان نصب افزونه ها را ندارد، اما یکی از توسعه دهنگان توانسته است افزونه های اج موجود در این وب سایت را بر روی مرورگر گوگل کروم نصب کند. با پی سی مرورگر همراه باشید…

مایکروسافت برای تامین افزونه های مرورگر اج، در حال انجام دادن کاری است که توسعه دهندگان بتوانند به راحتی افزونه های خود را به مرورگر اج پورت کنند، حال به نظر می رسد این عملیات پورت کردن می تواند ساده تر از چیزی باشد که ما تصور می کنیم و تنها چند تغییر کوچک در افزونه ها برای پورت کردنشان به اج کافیست.

chrome-edge-extentions

همانطور که در مطلب قبل نیز اشاره شد، وب سایت رسمی افزونه های اج، سه افزونه ی آماده شده را برای نمونه برای دانلود در دسترس قرار داده بود که به راحتی در مرورگر کروم نیز نصب می شدند و این خبر خوبی برای توسعه دهندگان است، چراکه آنها می توانند به راحتی هر دو افزونه ی خود را به صورت همزان توسعه دهنده و سهم خوبی از بازار کاربران کامپیوتر کسب کنند. همچنین این خبر خوبی برای کاربران اج است که نگران تنوع افزونه ها نخواهند بود و می توانند از مرورگر اج و افزونه های بیش تر لدت ببرند.

 

 

 

 

 

منبع

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
رتبه بندی مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
افکار شما را دوست دارند ، لطفاً نظر دهید.x
()
x