پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

پر استفاده ترین مرورگر در بین کاربران ایرانی

Admin29 نوامبر 2014 اپرا اخبار اپرا اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار سافاری اخبار فایرفاکس اخبار گوگل کروم سافاری فایرفاکس گوگل کروم مرورگر مایکروسافت

best-browser-IR2

شاید شما هم مثل من علاقه مند باشید بدانید که ایرانیها از چه مرورگری بیشتر استفاده می کنند؟ به طور کلی در دنیا در سال 2014 پراستفاده ترین و اولین مرورگر فایرفاکس انتخاب شده است که آمار رسمی ان در سایت Top 10 وجود دارد. فایرفاکس فعالیت اصلی خود را از سال 2004 آغاز کرده است و طبق آخرین آمار در سال 2014 بهترین و اولین مرورگر بین کاربران انتخاب شده است که نتایج و دلایل انتخاب آن را می توانید از طریق سایت toptenreviews در این لینک بررسی کنید.
( فایرفاکس، کروم، اپرا، سافاری، اینترنت اکسپلورر ،تورچ، مکستون، سی مانکی، اوانت، دیپ نت )

browser-by-country

اما در ایران چطور؟ آیا نتیج همانند سراسر دنیا می باشد یا خیر؟ تا سال 2012 طبق آمار رسمی سایت http://gs.statcounter.com که یک منبع معتبر به حساب می آید 41 درصد کاربران ایرانی از فایرفاکس، 39درصد اینترنت اکسپلورر ،13 درصد کروم و 3 درصد نیز از اپرا استفاده کرده اند. اما هم اکنون چطور؟

در سال 2014 طبق آمار رسمی %43.63 از کاربران ایرانی از فایرفاکس، %28.84 کروم و %19.62 اینترنت اکسپلورر، %2.71 هم مربوط به اپرا و %2.47 سافاری می باشد که درصد ناچیزی می باشد.

browser-IR-bar

browser-IR-line

  hootan

  پس چرا تاج رو روی کروم گذاشته اید به جای فایرفاکس

  Amirmani

  سلام دوست من

  مرورگر محبوب من کروم هست :دی تصویر اصلاح شد.
  ممنون از تیز بینیت 🙂

2 دیدگاه »

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2021 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس