پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

OmniDriv: جستجوی گوگل درایو از Omnibar کروم

Admin20 دسامبر 2012 افزونه‌های گوگل کروم گوگل کروم

آیا گوگل درایو خدمات برتر و مورد علاقه شما برای ذخیره سازی ابری است؟ اگر چنین است، OmniDrive یک بخش الحاقی یا افزونه کروم است که شاید شما آن را بپسندید. این یک بخش الحاقی (extension) کوچک ساده است که یک عملکرد کارآمد را که کروم می بایست از آن برخوردار باشد را به طور پیش فرض می افزاید؛ این بخش به شما اجازه جستجوی گوگل درایو تان از Omnibar را می دهد. درایو (Drive) را در Omnibar بنویسید، روی کلید فاصله یا کلید تب بزنید و سپس در آن عنوان یک سند یا هر واژه مورد نظر برای جستجو را بنویسید و کلید enter را بزنید. پیشنهادهایی برای مطابقت اسناد از زمانی که می نویسید و هنگامی که Enter را می زنید نمایان می شوند، نتایج جستجو در گوگل درایو تان در همان تب نمایش داده می شود. از آنجا که این ویژگی بومی کروم نیست، ورود به سیستم از طریق مرورگر، نتیجه خوبی برای شما به دنبال نخواهد داشت. شما مجبور خواهید بود به جیمیل تان وارد شده و مطمئن شوید در هر زمان که می خواهید از بخش الحاقی استفاده نمایید به حساب تان وارد شده اید. OmniDrive دکمه ها یا هر چیز دیگری را به کروم اضافه نمی کند؛ این بخش در سکوت در پس زمینه کار می کند، هرچند، نخستین باری که از آن استفاده می کنید مجبور خواهید بود تا به آن اجازه دهید که به حساب کاربری تان  متصل شود.

هنگامی که به آن چراغ سبز نشان می دهید، می توانید جستجو را یا از یک تب جدید یا از تب کنونی شروع کنید. توضیح بخش الحاقی می گوید که پس از نوشتن ” Drive” کلید فاصله را بزنید اما برخی از شما ممکن است نیاز داشته باشید به جای آن، کلید تب (Tab) را بزنید. پیشنهادهای جستجو اندکی زمان می برد تا بارگذاری شوند و این بخشی است که می توانست از اصلاح و بهبودی اندکی برخوردار شود از آنجا که بیشتر کاربران احتمالا بسیار پیشتر از آنکه پیشنهادها بارگذاری شوند واژه مورد نظر برای جستجو را نوشته و کلید Enter را زده اند. نتایج جستجو در همان تب نمایان می شوند و این خیلی بد است که گزینه ای برای باز شدن نتایج در یک تب جدید وجود ندارد.

برای کاربران ویندوز و مک، این ممکن است روشی سریع برای دسترسی به گوگل درایو بدون روی آوردن به پوشه همگام سازی شده باشد اما اگر در یک کروم بوک باشید می بایست به این بخش الحاقی متوسل شوید. همان گونه که پیش از این گفته شد، در حقیقت این باید چیزی باشد که کروم به طور پیش فرض با گزینه ای برای فعال/ غیر فعال کردن، آن را پشتیبانی کند و خبر خوب اینکه این ویژگی در حال بررسی است. با سر زدن به صفحه الحاقی یا افزونه ها در فروشگاه وب کروم می توانید به لینک ارائه شده برای ارتقاء آن رأی دهید یا احتمالا آن را اجرا کنید.

افزونه های مشابهی ممکن است در فروشگاه وب کروم برای دیگر خدمات ذخیره سازی ابری موجود باشند، اما با توجه به پایگاه کاربری بزرگ گوگل و خدمات آن (تمامی آنها نیازمند یک شناسه یکتا هستند) OmniDrive شاید نیاز به تجدید نظر گسترده داشته باشد.

https://p30mororgar.ir/image/Software/arrow-down.gif دانلود افزونه OmniDrive در افزونه های گوگل کروم

:: اگر به لینک غیر فعالی برخوردید یک دیدگاه ارسال کنید تا ظرف چند ساعت فایل دوباره آپلود بشود ::

راهنمای دانلود

1– جهت دریافت فایل های سایت حتما از نرم افزار IDM یا نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

2– جهت خارج کردن فایل های از حالت فشرده از نرم افزار WINRAR استفاده نمایید

3– با ثبت نظر خود میزان رضایت خود را از سایت و مطلب اعلام کنید

4– در صورت خرابی لینک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنید تا 48 ساعت بعد همکاران ما رسیدگی میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس