پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

کاربران اندرویدی، گوگل کروم را برترین مرورگر می دانند!

Admin24 جولای 2014 اخبار گوگل کروم پی‌سی‌اَپ گوگل کروم

در این چند سال اخیر وب گردی با مرورگرهای مخصوص اسمارت فون ها حال و هوای دیگری دارد و به جرات می توان اذعان داشت که این کار به یکی از عادت های ما در طول روز تبدیل شده است.

با توجه به این که برای پلتفرم اندروید، شاهد مرورگرهای وب گوناگونی هستیم، شاید برگزاری یک نظر سنجی در رابطه با انتخاب برترین مرورگر وب اندرویدی نتایج جالب توجهی را به همراه داشته باشد!

همان طور که در سطر بالا اذعان داشتیم، جایگزین های فراوانی برای مرورگر پیش فرض تعبیه شده روی اسمارت فون شما وجود دارند اما هنگامی که به سراغ جست و جو برای یافتن آن ها می روید، خیلی زود متوجه خواهید شد که سه مرورگر گوگل کروم، فایرفاکس و اپرا از محبوبیت بیش تری در میان کاربران برخوردارند و شاید به نوعی هم به سوی این سه مرورگر نیز کشیده شوید!

Android-mobile-browse01

جالب است بدانید که پایگاه اینترنتی “phonearena” در اقدامی جالب دست به برگزاری نظرسنجی پیرامون همین موضوع زده است و مدعی شده است که نتایج به دست آمده حاصل از شرکت ۵۰۰۰ کاربر اندرویدی در این نظرسنجی است.
بدون شک این تعداد را نمی توان با تعداد کل کاربران این سیستم عامل برابر دانست اما ۵۰۰۰ کاربر اندرویدی نیز جامعه آماری قابل قبولی به شمار می رود و بر این اساس می توان نتایج حاصله را منطقی دانست.

نگاهی به نتایج حاصله که می اندازیم، خیلی زود متوجه می شویم که مرورگر گوگل کروم از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار است و شاید بتوان به آن لقب “پادشاه مرورگرها” را نسبت داد!

Android-mobile-browse02

کمی ریزتر به اعداد و ارقام که نگاه کنیم، متوجه می شویم که این مرورگر محبوب توانسته است ۵۷ درصد آرا را به خود اختصاص دهد.اما جالب است بدانید که نزدیک ترین تعقیب کننده گوگل کروم، تنها با ۱۰.۶۷ درصد آرا، “مرورگر پیش فرض تولید کننده ها” می باشد!

جایگاه سوم و چهارم نیز با ۸.۱۸ درصد و ۷.۵ درصد، به ترتیب به مرورگرهای اپرا و دلفین می رسد.گفتنی است که مرورگر UC با ۴.۴۳ درصد و مرورگر CM با ۱.۱۷ نیز در رده های بعدی می باشند.

در تصویر زیر شما نتایج کامل این نظر سنجی را مشاهده خواهید کرد :

Android-mobile-browse03

مرورگر محبوب شما کدام است؟!

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس