پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

با استفاده از چه روشی سرعت مرورگر کروم را افزایش دهیم؟

Admin2 ژوئن 2015 آموزش‌های گوگل کروم گوگل کروم

tip-speed-up-chrome1

همیشه یکی از کارهایی که کاربران دوست دارند دائم آن را انجام بدهند افزایش سرعت برنامه ای می باشد که با آن کار می کنند. این افزایش سرعت از سیستم عامل گرفته تا مرورگر و نرم افزارهای کاربردی که دائم با آن در حال کار هستیم می شود.
آموزش امروز به سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی زیاد کار ندارد و مستقیم به سراغ مرورگر محبوب یعنی کروم رفته است. مرورگری که همیشه در همه چیز اول می باشد. اگر دقت کرده باشید و جزو کاربرانی هستید که دائم با کروم کار می کنید متوجه شده اید که گاهی اوقات به هنگام مرور صفحات اینترنتی با مرورگر کروم، در گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر، با تأخیرها و “هنگ” کردن هایی مواجه می شویم که بسیار آزاردهنده هستند. برای رفع این مشکلات راهکارهایی وجود دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

بعضی از کاربران عادت به این موضوع دارند که تا یک چیزی یا برنامه ای کمی سرعت آن کاهش پیدا می کند و نیازشان برآورده نمی شود به ساغ یک برنامه دیگر میروند… ولی دست نگه دارد! با این ترفند می توانید سرعت مرور وب را افزایش داده و همچنین تأخیرهایی که به هنگام اسکرول کردن پیش می آید را تا حد ممکن کاهش دهید و از مرورگر محبوب خود با سرعت بیشتری استفاده کنید. مراحل و بخش هایی که معرفی می شوند، در اکثر سیستم عامل ها و نیز در ویندوز کاربرد دارد.

1. برای شروع ابتدا کروم را اجرا کرده و آدرس chrome://flags را در نوار آدرس تایپ کرده و کلید اینتر را بفشارید.

2. صفحه جدیدی باز خواهد شد که به شما اجازه می دهد تا برخی قابلیت های کروم را فعال یا غیر فعال کنید. به صورت پیشفرض دسترسی به این قابلیت ها از طریق بخش تنظیمات کروم امکانپذیر نیست. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این قابلیت ها هنوز به صورت پایدار برای کروم عرضه نشده اند و ممکن است به درستی کار نکنند.

3. اکنون کلیدهای ترکیبی Ctrl + F را بفشارید و عبارت Maximum tiles for interest area Mac, Windows, Linux, Chrome OS, Android را جستجو کنید. با انجام این کار به سرعت به بخش مورد نظر دسترسی پیدا خواهید کرد.

tip-speed-up-chrome2

4. حالا مقدار حافظه را از لیست کشویی برابر با 512 قرار داده و سبر کنید پایین صفحه گزینه Relaunch Now فعال شود. بر روی کلید Relaunch Now کلیک کرده و مرورگر را از دوباره راه اندازی کنید. در این روش سرعت سیستم تا دو برابر افزایش پیدا می کند.

tip-speed-up-chrome3

tip-speed-up-chrome4

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس