پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

افزونه Adblock و بسیاری دیگر به مرورگر مایکروسافت اِج اضافه می شوند

Admin21 مارس 2016 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

adblock-extensions-edge

مایکروسافت از شب گذشته با دستانی پر به سراغ کاربرانش آمده و دیدیم که ویندوز ۱۰ موبایل رسمی و بیلد جدید ۱۴۲۹۱ ویندوز ۱۰ و موبایل منتشر شدند. ویژگی هایی به بیلد آخر اضافه شدند که می توان به تغییراتی در نقشه ی ویندوز و مهمتر از همه به افزونه های مایکروسافت اج اشاره کرد.

به شما درباره اضافه شدن ویژگی افزونه ها به مرورگر مایکروسافت اج گفتیم اما یکسری جزییات را هم باید اضافه کنیم.

بیلد جدید ویندوز اینسایدر سه افزونه به صورت پیش نمایش را در خود دارد: Microsoft Translator افزونه ای که می تواند برای شما صفحات ۵۰ زبان مختلف را ترجمه کند، Mouse Gestures و نسخه اولیه و پر طرفدار Reddit Enhancement Suite. تا آخر سال جاری میلادی کاربران می توانند به افزونه هایی مانند AdBlock, Adblock Plus, Amazon, LastPass, Evernote و بسیاری دیگر دسترسی داشته باشند.

همانطور که گفتیم افزونه Adblock در راه است.جای خالی این افزونه واقعا حس می شد و دانستن اینکه این افزونه بالاخره به مایکروسافت اِج خواهد آمد کاربران را خُرسند خواهد کرد.

افزونه هایی از قبیل Amazon, LastPass, and Evernote هم به مرورگر اج اضافه خواهند شد و نوید این خبر را می دهد که شرکتهای مختلف برای افزونه های بیشتر برنامه ریزی خواهند کرد و همین باعث گسترش سریع تر این پلتفرم نیز خواهد شد. پورت کردن افزونه ها کاری آسان خواهد بود چرا که افزونه های اج شباهت بسیاری با افزونه های گوگل کروم دارند.

آیا شما اضافه شدن ویژگی افزونه ها را حرکتی مثبت می دانید؟

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس