پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

اضافه شدن افزونه‌ها در مرورگر مایکروسافت اج تا سال ۲۰۱۶ به تعویق افتاد

Admin23 اکتبر 2015 اخبار اینترنت اکسپلورر اخبار مایکروسافت اج مرورگر مایکروسافت

microsoft-edge-2016-extensions

سال ۲۰۱۵ سال مهمی برای مایکروسافت محسوب می‌شود امسال شاهد عرضه ویندوز ۱۰ با مجموعه‌ای از تغییرات بزرگ بودیم. یکی از مهم‌ترین تغییرات اضافه شدن مرورگر اج به این سیستم‌عامل بود. به تازگی گزارش‌هایی مبنی بر به تعویق افتادن عرضه افزونه‌ها تا سال ۲۰۱۶ برای این مرورگر خبرساز شده است.

مایکروسافت اج با بروزرسانی‌های اخیر خود پیشرفت‌های خوبی داشته است به طوری که در برخی بنچمارک‌های مربوط به مرورگرها توانسته به رقیبی جدی برای گوگل کروم تبدیل شود. همانطور که می‌دانید ویندوز ۱۰ آخرین نسخه از ویندوز خواهد بود و مایکروسافت قصد دارد با آپدیت‌های منظم این سیستم‌عامل را به بلوغ کامل برساند. بسیاری از کاربران با افزونه‌ها در مرورگر کروم خو گرفته‌اند و همین مساله کوچ کردن آنها به مرورگر اج را دشوار کرده است. مایکروسافت کاملا به این فقدان در مرورگر خود آگاه است و در حال برطرف کردن این مشکل است. بسیاری از کاربران منتظر ارائه بروزرسانی برای حل این مشکل در سال ۲۰۱۵ هستند ولی به نظر می‌رسد باید تا سال ۲۰۱۶ برای برطرف شدن این فقدان صبر کرد.

گمان می‌رود مایکروسافت تابستان آینده و با آپدیت RedStone قصد دارد این ویژگی را به مرورگر اج بیاورد. طبق گزارشات Ars Technica مایکروسافت عرضه افزونه برای مرورگر اج را تا سال ۲۰۱۶ به تعویق انداخته است. بنابراین در آپدیت‌های آخر سال نباید منتظر افزونه‌ها در مایکروسافت اج باشیم. شواهد زیادی از عرضه آپدیت جدید برای ویندوز ۱۰ در ماه نوامبر حکایت دارد. آن چه که با اطمینان می‌توان گفت این است که مایکروسافت با جدیت در حال کار بر روی اضافه کردن افزونه‌ها به مایکروسافت اج است و احتمالا در حال آماده‌سازی راه‌حل‌هایی برای ساده‌تر کردن تبدیل افزونه‌های کروم به افزونه‌های اج است.

نظر شما در مورد مرورگر اج چیست؟ آیا فقدان افزونه‌ها مانعی برای افزایش محبوبیت مرورگر اج است؟

 

 

 

 

 

منبع

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2022 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس