پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

سافاری پرکاربرترین مرورگر و فیس‌بوک محبوب‌ترین اپلیکیشن در تلفن‌های هوشمند هستند

Admin2 آوریل 2014 اخبار سافاری سافاری

8824-210-time_spent_donut_hires_v2-resized-600jpg-l

کاربران تلفن‌های هوشمند ترجیح می‌دهند تا از طریق اپلیکیشن‌ها به سرویس‌های اینترنتی دسترسی داشته باشند تا به کمک مرورگر، وب‌سایت را باز کنند. با این وجود از بین مرورگرهای موبایل، سافاری اپل محبوب‌تر از مرورگرهای گوگل، مایکروسافت و غیره است.

براساس گزارش ComScore کاربران امریکایی روزانه بصورت میانگین ۲ ساعت و ۴۲ دقیقه از زمان خود را صرف کار با تلفن هوشمند خود می‌کنند. اکثر آن‌ها حدود ۲۳ دقیقه از زمان خود را صرف اجرای اپلیکیشن‌ها می‌کنند، ۳۲ درصد از وقت خود را صرف بازی و ۲۸ درصد را به استفاده از شبکه‌های اجتماعی و ارسال و دریافت پیغام می‌کنند.
براساس این تحقیقات، اپلیکیشن‌ها که در سال‌های گذشته کمتر مورد توجه کاربران قرار می‌گرفتند، حالا بیشتر اهمیت پیدا کرده‌اند و کاربران ترجیح می‌دهند کمتر از مرورگر استفاده نموده و در عوض نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن‌ها مرتفع کنند.
کاربران تنها ۱۴ درصد از زمان خود را به وب‌گردی از طریق مرورگر اختصاص می‌دهند. در بین مرورگرها نیز سافاری اپل ۵۰ درصد سهم، مرورگر کروم ۳۵ درصد و مرورگرهای دیگر نیز ۱۵ درصد باقی مانده را تحت کنترل خود دارند. این بدین معنی است که کاربران آیپد، آیفون و آیپادهای اپل بیشتر از کاربران اندرویدی به وب‌گردی از طریق ابزار همراه خود می‌پردازند.
نکته جالب توجه دیگر در گزارش ComScore آن است که آیفون اپل بیشترین کاربر آنلاین را بین تمام تلفن‌های هوشمند متصل به اینترنت دارد و آیپد نیز بیشترین کاربر آنلاین را بین تبلت‌ها دارد.
از بین اپلیکیشن‌ها نیز فیس‌بوک و یوتیوب به ترتیب با ۱۷ و ۴ درصد بیشترین استفاده را داشته‌اند.

شما چقدر از طریق تلفن هوشمند یا تبلت به وب گردی می‌‌پردازید؟

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس