پی سی مرورگر

!آنلاین، بدون نگرانی، مرورگر خود را امروز به‌روزرسانی کنید

نکاتی که ایمنی شما را در اینترنت افزایش میدهد

Admin10 ژانویه 2015 امنیت

Internet-Security

کمپانی گوگل جدید دست به منتشر نمودن ویدئو با موضوع آموزشی کرده است. گوگل با انتشار این فیلم قصد دارد تا کاربران را حدی با مبانی امنیت هنگام کار با اینترنت و پاک نگهداشتن محیط کار اشنا کند. در اینجا شما را با محتویات آخرین ویدئو این شرکت اشنا میکنیم با ما همراه باشید:

۱- کلمه عبور خود را امن کنید:
تنها برای راحتی خودتان کلمات عبور ساده را به عنوان رمز ورود خود برای وب سایت ها انتخاب نکنید. پسورد های مختلف را انتخاب کنید و بجای ساده کردن پسورد ها جایی را برای ایمن نگهداشتن فهرستی از رمز های عبور خود پیدا کنید.

۲- نفوذگران را بشناسید:
با فعالیت های کلی هکران تا حدودی آشنا باشید. این که بدون اگاهی وارد شبکه های مختلف اینترنت شوید بسیار زیان بار تر از زمانی است که از کار با اینترنت خودداری کنید.

۳- برای تلفن همراه خود یک رمز انتخاب کنید:
تلفن شما در هر زمانی ممکن است ربوده شود و یا مورد سوء استفاده قرار گیرد پس از آنجا که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد سعی کنید برای دستگاه های جیبی خود و تلفن هوشمندتان را به وسیله پین یا الگو ایمن کنید. البته استفاده از نرم افزار های ضد سرقتی همچون Find My iPhone برای ایفون پیشنهاد میشود.

۴- به هر صفحه ای که اطلاعات شما را دریافت میکند اعتماد نکنید:
همه ما باید بدانیم که هر فرم که اطلاعات ما را میخواهد نمیتواند امن باشد. بعضی وقت ها شما با ورود به یک صفحه غیر واقعی که به ظاهر معمولی به نظر می آید اطلاعات خودتان را دو دستی تقدیم هکر ها میکنید. لذا همیشه به آدرس وبسایتی که در آن قرار دارید توجه داشته باشید. تحقیقات نشان میدهند این مسئله کوچک علت اصلی ۷۳ درصد از دزدی های اطلاعاتی از کاربران عادی را تشکیل میدهد.

۵- مرورگر خود را بروز نگاه دارید:
بهترین راه برای بدور ماندن از شر هکرها و اتفاقات ناگوار بر روی اینترنت بروز نگاه داشتن مرورگری است که اغلب از آن برای کار بر روی اینترنت استفاده میکنید.

و در آخر جدای تمام پیشنهاد هایی که بالا شد به شما پیشنهاد میکنم در فضای مجازی به هیچ کسی اعتماد کامل نکنید. برای نمونه نظر شما به این تصویر جلب میکنم ؟!

dargah-Internet-Security

dargah-Internet-Security02

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

مرجع دانلود مرورگر و افزونه حقوق مطالب، تصاوير و طرح قالب براي سايت p30mororgar محفوظ است.
.Copyright © 2012-2024 p30mororgar.ir All rights reserved
پي‌سي‌مرورگر حامي خليج فارس